Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kifejtés alapján menni vagy...

Kifejtés alapján menni vagy maradni???

Figyelt kérdés

Hívnak egy másik munkahelyre. Mondjuk ahol ennyire tepernek értem az nekem fura. Nagyon gyors válasz kell.Igaz hogy 35 vagyok ideális kor mert már tapasztalt de nem öreg még.


Hitellel házat akarok venni.


Sofőr vagyok egy két autós cégnél. Nagy teherautóra csak nekem vannak papírjaim.


Maradni: Második köröm itt 2 éve leszámoltam de 4 hónap után kiderűlt ott sem jobb...sőt! Akkor egy szóra vissza vettek. Azóta volt 2 kisebb károkozásom elnézték( bár levonták)

Kicsi cég-nincs velem egyforma képzettségű ember.

Főnökasszonyom covidos+vakbél gyulladásos. Közvetlen felettesem agyi daganattal műtve 2 éve de árnyéka önmagának. Másik vezető beosztású kollégám karanténban.

Mivel nagyon kicsi cég vagyunk több mint 6 ott töltött év alatt családias légkör alakúlt ki....

Amit itt kell csinálnom az nagyjából megy,viszont 100ból 1szer belevisznek a károkozásba(utólag mindenki okos)

Ha elmegyek már nem vesznek vissza.


Menni: jobb kereset,új kihívások(vagy esély a károkozásra), közelebb van(2,5/1,5km elenyésző)

Itteni kollégákkal bár írtam családias a viszony, néha megy a hülyének nézés. 90/10% arányban. Kis teherautóval majd ők fuvaroznak hogy nekik is jó legyen.



2021. márc. 25. 21:30
A kérdező szavazást indított:
Menni
Maradni mert ugorhat a ház is
Menni de okosan
12 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Én biztonsági játékos vagyok, emiatt a megadott infok alapján maradnék.

Egyrészt hitelt szeretnél felvenni, amihez minimum kell egy stabil munkaszerződés, ami megvan. A másik, hogy a "gyors válasz kell" pont nem arra utal, hogy tepernének az új helyről utánad, mert akkor adnának idôt a gondolkodásra és nem helyeznének nyomás alá az időzavarral. Harmadrészt pedig mindenhol vannak súrlódások, ha 90%ban jól bánnak az emberrel egy munkahelyen, akkor véleményem szerint az egy jó munkahely és nincs ok a továbbállásra. Negyedrészt, ez teljesen vérmérsékletfüggő, de én pl. ha családias munkakörnyezetben lennék, és épp ilyen rossz állapotban lenne a két főnök, akkor egy darabig biztos nem hagynám őket bajban.

2021. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem vagyok én semmi jónak sem az elrontója, de nem te vagy az egyetlen sofőr a világon. Mivel jó viszony van köztetek, akkor a minimum, hogy megkérded mit szólnának kollégáid ehhez.

És ha dűlőre juttok, keresnek és találnak jó embert, betanítod ha kell, nyugodt lelkiismerettel evezhetsz új vizek felé.

2021. márc. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Én is maradnék.
2021. márc. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1es jogos, én írtam rosszúl. Nem értem ,hanem egy sofőrért..

Helyesen: nagyon gyorsan kell nekik ember

2021. márc. 25. 22:21
 5/17 anonim ***** válasza:

Na , én meg cde +gki van mindhöz ,nem találok melót. Hol van ez a hely?


Maradnék.

2021. márc. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5ös tapasztalatod mennyi van??
2021. márc. 26. 06:28
 7/17 anonim ***** válasza:

Remélem maradtál?

Ahol el játsszák hogy gyorsan kell ember ott biztos van valami,velem is el játszották covid közben,ezekután elég hamar kiderült hogy annál a cégnél ki zsigerelnek rendesen.

2021. ápr. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azóta elmentem interjúra....hát továbbra se szimpatikus de tanúságos volt.
2021. ápr. 2. 12:26
 9/17 anonim ***** válasza:
Na mesélj, miért volt tanulságos?
2021. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#5 vagyok, mivel 22 éves vagyok így semmi, mivel sehova nem vesznek fel tapasztalat nélkül így nem is lesz tapasztalatom. ;)


De mesélj, miért volt tanulságos?

2021. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!