Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért dolgozik az ember, ha...

Miért dolgozik az ember, ha soha nem làtja a munkàja gyümölcsèt?

Figyelt kérdés
Neked tekintettel kell lenned mindenkire, a korosztàlyt, a pénzügyi helyzetet, a szabadidős tevèkenységeiket, az emberileg képviselt értékeiket ès ìzlésüket figyelembe kell venned, ezzel nincs is baj. Viszont, mikor dolgozol, aztàn azt látod, hogy egy idősebb is téged akar überelni, holott csak a neved tűnik el majdnem minden papìrról, a főnökök olyan példát mutatnak, hogy az igazi összetartás és motiváció szimbolumává váltak. Nem vagyok tökéletes, de szeretem tudni, hogy merre tartok, aztán hová? Viszont itt, mindenki a másik nyomát eltünteti. Itt csak a pénz fontos, hogy a vezetőknek több legyen.
2021. máj. 15. 15:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez azt jelenti, hogy másnak dolgozol, vagy azt, hogy más helyett dolgozol?
2021. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy dolgozol, teljesen mindegy, mi jár a fejedben...
2021. máj. 15. 15:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Neked az a lényeg?
2021. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom nekem is mindig a "munkaörömét" reklámozta minden ember.

Soha nem találtam még meg a boldogságot munkában..sőt gyűlölök dolgozni...nem hogy még a gyümölcsét keressem.


Talán majd egyszer.

2021. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért dolgozik az ember, ha soha nem làtja a munkàja gyümölcsèt?

Fizetésért. Én legalábbis a pénzért dolgozok. Utálom a munkám, a munkatársakat se bírom, de jobb a fizum itt mint az átlag helyeken.

A fizetésem pedig boldoggá tesz.

2021. máj. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%

Mindenhol az a fontos. Egy betanított munkást könnyű pótolni még a mostani helyzetben is. Viszont egy több nyelvet beszélő, felső vezetőt, megfelelő tapasztalatokkal nehéz találni.


Pénzért dolgozom.

2021. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lazy Lover ***** válasza:
100%
na ez jó kérdés.... rabszolgasztánban rezsiét meg ételért dolgoznak sokan
2021. máj. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Hát igen. Nem tudom miért gondolják egyesek azt, hogy az ő munkájuk hú milyen sokat is ér, milyen magas színvonalú. Nem ér meg annál többet, mint a jelenlegi béred (még annyit sem érne igazából). Egy rendes fizikai melós ember aki reggel korán kel, bemegy a munkahelyére és becsülettel ledolgozza a munkaidejét inkább érdemelne meg több pénzt, mint ezek az otthon ülő foteles kockák.
2021. máj. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én annyit gondolkoztam ezen, hogy már csak saját magamnak vagyok hajlandó dolgozni, másnak nem.
2021. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

"Egy rendes fizikai melós ember aki reggel korán kel, bemegy a munkahelyére"


AZ egy igazi hülye. Én nem kelek korán akkor kelek amikor akarok, nem megyek sehova max havi 1-2x meetingre és mégis a "melós" bérét 2-3x hazaviszem. És ha úgy tartja kedvem korán kelek ha úgy tartja kedvem délig alszom.

Na? Akkor ki a hülye?

2021. máj. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!