Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Most akkor mégis növényevő,...

Most akkor mégis növényevő, gyümölcsevő lenne az ember? Mit szóltok ezekhet a bizonyítékokhoz?

Figyelt kérdés
[link]
2019. nov. 11. 08:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindenevők vagyunk.

Mindenki azt eszik, amit szeret és belefèr az értékrendjébe.

Én nem vagyok híve az elvakultságnak sem, de annak sem, amikor valaki hatalmas ragadozónak képzeli magát, mert becsattog a tescoba fóliás husert, majd otthon alapos sütés után megeszi.

Nem vagyunk ragadozók, de csak növényevők sem szerintem.

2019. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Adj egy darab húst a gyümölcsevőnek! Megeszi? Nem.

Az neked nem elég bizonyíték, hogy az emberek 99%-a eszik húst???

2019. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Köszönöm a bizonyítékot nagyon tudományos. Mindjárt keresek 10 pontot amiben bebizonyítom, hogy kéregevők vagyunk. Aztán csinálok belőle egy igénytelen képet.
2019. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

A "gyümölcsevő"-nek tartott majomfélék se vetik meg a húst sok esetben.

Az ember mindenevő alapjáraton.

Azzal viszont egyetértek, hogy természetellenes, hogy MENNYI húst fogyasztunk, ez hogy napi több alkalommal eszik sokan, ez nem hinném, hogy normális.

2019. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Tele van pontatlanságokkal, vagyis hülyeség a táblázat, nem bizonyít semmit.

Az ember mindenevő, ez független attól, hogy vannak, akik nem esznek húst.

Csak néhány példát, emlékezetből kiragadva:

Az ember fogazata azért módosult, mert képes a táplálékon módosítani, megsüti, megfőzi, nincs szüksége erősebb fogakra a tépéshez, a szemfogak mérete lecsökkent.

Mi az, hogy laposak a zápfogak, ráadásul minden csoportban?

Tarajos, redős, gumós - nem ismerős?

Lehetne még sorolni, de fölösleges, semmit nem bizonyít, rettenetesen pontatlan "műalkotás"

2019. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez a "bizonyíték" nem bizonyít semmit, mert a kommentár nem igaz.
2019. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Ha tudsz angolul, olvasd el ezt:

[link]

2019. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
8. Nem rossz cikk, én abban hittem hogy növényevő de ez a cikk kicsit meggyőzött
2019. nov. 11. 13:16
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
Eredendően gyümölcsevők voltunk bár akkor sem kizárólag gyümölcsöt ettünk, de azóta fejlődött az ember és soha nem fejlődött volna ide ha csak gyümölcsöt eszünk, és jelen állapotunk fenntartásához szükség van állati eredetű táplálékra. Elég megnézni azt a jó pár fruitariant aki netre is felpakolja magát. Láthatóan nem egészségesek. Sápadtak, vékonyak, kopaszodnak huszon évesen, agykárosodása is van jó néhánynak. Ha egy majom értelmi szintjén akarod élni az életed akkor ez nem gáz, de az emberek többségének dolgozni kell, gondolkodni nem fér bele nekik hogy agykárosult zombiként viháncoljanak.
2019. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Leszarjuk a bizonyítékaid.
2019. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!