Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hagytad már ott az új munkahel...

Hagytad már ott az új munkahelyedet az első héten? Mi történt?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 10:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ügynöki munkát, illetve postaládába szórólapozást hagytam ott ilyen rövid időn belül még főiskolás koromban. Mivel diák voltam, nem volt olyan helyzet, hogy muszáj volt valamit dolgozni, nem vagyok házaló típus, csak kipróbáltam, hogy mégis milyen, de teljesen értelmetlennek éreztem ezeket a munkákat, értelmetlen dolgot meg nem szeretek csinálni.
2021. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kisebb céghez vettek fel, és az egyik tulaj, aki az interjún nem volt ott, a 3. napomon közölte velem, hogy ő biztosan nem engem vett volna fel, és hogy nem is érti hogy a többiek miért engem választottak, ne lepődjek meg ha a próbaidő alatt elküldenek majd. Ekkor csendben leültem a céges gép elé, megírtam a felmondó levelet, kinyomtattam, aláírtam, letettem a tulaj elé, és elköszöntem.
2021. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiderült, hogy a főnökasszony egy személyeskedő dög. Előttem se bírta ki ott nála senki egy hónapnál tovább. Mondták, hogy "nagy a fluktuáció".
2021. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2 nap után jöttem el egy boltból. Amikor odamentem rákérdeztem kell-e békázni raklapos árut mozgatni. A válasz nem kell semmiképp erre van ember meg védőfelszerelés is kéne hozzá szóval semmiképp nem kell.

Második nap beküldtek békázni. Mondtam hogy hááá hééé erről nem volt szó. Megkérdezték kell-e az állás. Mondtam nem kell, és eljöttem.

2021. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy bolti munka esetén nem mentem be másnap dolgozni, hanem beszóltam telefonon és később bementem lepapírozni.



Rettenetesen kemény világ volt, kellett árut is feltölteni, kasszázni, rendet rakni, megnézni, a termékeken van-e magyar felirat, ha nem, ragasztani rá. A kasszázástól főleg féltem, mert pénzről van szó, koncentrálni kell és rohanni - legalábbis én ennél nagyságrendekkel lassabb vagyok.



Elismerésem a bolti dolgozóknak, összességében, mindennel együtt kemény világnak tartom.

2021. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de bár megtettem volna. 6 hónapig bírtam életem leginkább léleknyomorító munkahelyén.

(Mai eszemmel már felmondanék az első hét végén.)

2021. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

első nap otthagytam, amikor meghallottam a dudaszót, ami a szünetet jelenti és azt láttam, hogy a 100 ember levonul az 50-70 fős ebédlőbe "enni"... majd dudaszó ismét, ami a szünet vége, és vonulna vissza.


Közöltem a HR-el, hogy nem vagyok kutya, aki dudaszóra kezd el nyálazni.

2021. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Furkó kollégák első héten tudomásomra hozták, hogy nem kívánatos személy vagyok, a főnököm meg nem tett semmit, így eljöttem. Aki előttem volt irodakedvenc, azt kirúgták, aztán ez volt a bosszú....


Van nálunk egy kínai bolt, ott is mindig embert keresnek nem véletlenül. 12 órázni kell éhbérért, általában egyedül vagy, kasszázz kínai betűs programmal, töltsd az áru, nézd, hogy ne lopjanak, plusz úgy beszélnek veled, mint a kutyával.

2021. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2. héten hagytam ott egy korábbi munkahelyem. Tescoban voltam árufeltöltő, áruátvevő raktáros, kasszás. A durva az volt hogy ugyanannyi bért fizettek mint azoknak a kollégáknak akik csak árufeltöltést kellett végezniük. Arról nem is beszélve hogy amikor a munkával kapcsolatos megbeszélés volt arról volt szó hogy nem kell kasszázni mivel nem ebbe a munkakörbe vesznek fel. 1 héttel később már rendszeresen egyedül kasszáztam úgy hogy előtte sose csináltam. Hülyének nézik az embert sok helyen.
2021. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
7# Ahol én voltam 1 napot, ott síppal jelezték a szünetek kezdetét és végét, rendesen kikerekedett a szemem az első sípszónál, azt láttam mindenki vonul ki. Ezek szerint nem egyedi dolog.
2021. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!