Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az első munkahelyen fiatal...

Az első munkahelyen fiatal (20 évesként) a leendő kollégáimnak nekem kell bemutatkozni,vagy ők fognak nekem?Hogy illik?

Figyelt kérdés
Zömében mindenki jóval idősebb vagy ha nem is jóval de idősebb,ráadásul sok a nő,én meg fiú vagyok,tudom hogy protokoll úgy kívánja meg,hogy először az idősebbek,a nők,meg a rangosabbak nyújtanak kezet és mutatkoznak be,viszont ugye én leszek az újonc,ebben az esetben hogyan működik?Hogyan illik?

2021. ápr. 16. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve ha van még esetleg tippetek hogy mire figyeljek,azt is szívesen veszem
2021. ápr. 16. 18:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindig van valaki, aki fogadja az új dolgozót és eligazítja és körbevezeti. Ha bemutatnak valakinek, akkor a régi dolgozó nyújt neked majd kezet, Te pedig fogadod az üdvözlést. Szerintem arra figyelj csak, hogy érthetően mondd a neved, tartsd a szemkontaktust, határozottan fogj kezet ÉS semmi ok az aggodalomra, nyugodtan mosolyogj, biztos ügyes leszel :)))
2021. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy szokás hogy vagy a felettestek vagy egy hr kolléga körbe vezet és bemutat mindenkinek.
2021. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Én körbe mentem és bemutatkoztam mindenkinek. Most én szoktam az újakat körbe vinni, bemutatni.
2021. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában körbevisznek és bemutatnak.


Olyat is láttam, amikor ez nem történt meg, mert az adott csapatvezető ezt nem tette meg. Ha így történne, te ilyenkor is menj oda bemutatkozni mindenkihez. Így meglesz a jó benyomás.

2021. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!