Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire érdemes felülni a...

Mennyire érdemes felülni a leépítési pletykáknak?

Figyelt kérdés

A cégen belül az a hír terjeng hogy nyáron lesz egy leépítés, és a banda harmadát köztük engem is lapátra tesznek.

mennyire érdemes felülni ezeknek a folyosói maszlagoknak?


Ugyanis van olyan ember, aki annyira benyalta hogy máris állást keres, és ha elmegy, és a cég tényleg el akarta küldeni, akkor tapsolnak majd, mert megspórolták a végkielégítést.


2021. máj. 17. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk állandóan ez a hír járja és nem véletlenül. Sokan felálltak, mások pedig gyorsan összehoztak egy gyereket. Kezdj keresni és ha találsz amúgy is jobbat, akkor válts.

Én most kivárok a cafateriaig, utána eldöntöm, lelépek-e.

2021. máj. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pletykáknak mindig van valami alapja.
2021. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

" Sokan felálltak, "


És ezzel máris azt tették, amiért az egész kamu sejtetés el lett indítva, hogy álljanak fel maguktól és ne a cég küldje el őket.

2021. máj. 17. 11:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Jól tették, hogy felálltak. Most van egy biztos helyük és lehet, hogy jobb fizetésük. Ha a cafateria idén nem olyan lesz, én is megyek. Tartsák meg a végkielégítésüket, de ne egyszerre másik 200 emberrel bsszanak utcára. Mindig legyek inkább bebiztosítva.
2021. máj. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Most van egy biztos helyük és lehet, hogy jobb fizetésük"


Tévedés.Jobb fizetésük LEHET hogy van (vagy nincs) de biztos helyük se nekik se senkinek nincs, nem is lehet. Biztos hely nem létezik.

2021. máj. 17. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Jólvan, mindent jobban tudsz :) akkor csináld azt, ami jól esik.
2021. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát úgy vagyok vele, akkor kelek át a folyón, ha odaértem. majd ha a kezemben lesz a felmondólevél akkor az egy tény lesz. addig meg duma duma.
2021. máj. 17. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálad lehet. Állami cégnél nem, főleg, ha közel vagy az infó forráshoz. Én tudom, hogy itt hogy változnak a dolgok egyik pillanatról a másikra és nagyon nem megnyugtató egyik változás sem.
2021. máj. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el munkát keresni😉
2021. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!