Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes beadni az önéletrajzom...

Érdemes beadni az önéletrajzom valahova, ha nem hírdetnek állást?

Figyelt kérdés
Ha több helyre beküldöm az önéletrajzom, annak ellenére hogy nem láttam tőlük álláshirdetést, annak van értelme? Nem gondolnak hülyének? Nem mindenki hírdet álláskereső oldalakon, csak azért. Szoktak ilyet csinálni?
2021. máj. 7. 06:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Küld be
2021. máj. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Anyukámat egyszer így vették fel valahova. Kellett az ember, de ki tudja miért, nem hirdettek, csak arra vártak, hogy majd felbukkan valaki. Beadhatod, hátha.
2021. máj. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Igen, volt, hogy engem oda hívtak be, ahová már vagy 1,5 éve valamikor beküldtem.
2021. máj. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen, küldd csak be, engem is vettek már fel úgy, hogy csakúgy beadtam, és 6 hónap múlva felhívtak, hogy lenne egy állás. Sok munkáltató először azok közül válogat, akik már beadták a jelentkezésüket, feltételezve, hogy ők motiváltabbak.
2021. máj. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Legendák mindig vannak, valaki mindig hallott olyanról, hogy bejött. szóval nem kizárt. Nyilván az esély nagyon kicsi, de nem nulla. Nem veszítesz semmit, ha megpróbálod, plusz egy e-mail meg ingyen van. Én azt látom gyakoribbnak, hogy ha valaki éppen lecsúszik egy pozícióról, akkor megkeresik később egy másikra esetleg. Ilyet én is csináltam már.
2021. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
5/5 által írt eset velem is többször előfordult. Jelentkeztem valahova, de az adott pozícióra mást vettek fel és nekem egy másikat ajánlottak fel. Gyakornoki és teljes munkaidős állás esetében is.
2021. máj. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen, mindenképp!
2021. máj. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem legenda, nekem is így lett állásom
2021. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Semmit sem veszíthetsz, sokan találnak így állást.
2021. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Én voltam így, és így lett állásom egy multinál pénzügyi osztályon. (Persze nem rögtön, kb. fél év múlva hívtak interjúra, akkor ment el egy kolléga).
2021. máj. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!