Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Főnök szekálási tanácsokat...

Főnök szekálási tanácsokat kért a hátam mögött ellenem, hogy elmenjek -mit lépjek erre?

Figyelt kérdés

Megtudtam hogy néhány kollegától a főnök megkérdezte milyen szívatásokat tudnának kitalálni kifejezetten ellenem, hogy „kedvem legyen“ magamtól felmondani.

Erre mit lépjek? Nyíltan nem kérhetem számon mert simán letagadhatja, senki fel nem vállalná hogy ezt elmondta nekem így nem hivatkozhatok arra hogy ezt XY-tól hallottam.


2021. máj. 18. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Én a következő random beszélgetés alkalmával mosolyogva megrémiszteném azzal, hogy akármi történik én innen megyek nyugdíjba. Talán akkor elkezd neki derengeni, hogy lehet nem olyan rossz ötlet a közös megegyezés és a végkielégítés, amit annyira meg akar úszni.
2021. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Aztán összehazudik egy mondvacsinált fegyelmit meg még egyet és azokra hivatkozva azonnalival elküld.

Láttam már ilyet itt a gyakorlatban.


Késett a csóka reggel 5 percet és feygelmi. Az hogy a fél cég késik reggel és nem ám 5 percet az nem számított-indoknak jó volt.

2021. máj. 18. 10:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg dolgozzon ilyen szar helyen a halál, semmi nem tart vissza, hogy új munkát keress.
2021. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%

Ha legközelebb a főnök szólna hozzám, minden mondatára ingerülten, emelt hangon, támadólag reagálnék. Minden kérdésére kb. az lenne a reagálásom, hogy "Már megint kötekedni akarsz?"

Szóval a légkör garantáltan rossz lenne, csak nem éppen úgy, ahogy ő elképzelte.

2021. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Férfi a főnököd és te is? Elhíresztelném, hogy meleg. Ajánlatot tett nekem, amit visszautasítottam, ezért akar kirúgni.
2021. máj. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Á ennyit nem ér az egész. végülis csak egy szaros munkahely. Volt már másik lesz még másik.
2021. máj. 18. 11:06
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Jobb, ha nem várod meg míg elfajul a helyzet és magadtól felmondasz inkább. Ebből nem jösz jól ki. A céget meg kerüld messziről.
2021. máj. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd ott őket a csudába, keress másik helyet mielőbb! Garantálom neked, hogy az ott maradottak is sorra fognak egytől egyig kerülni. Az ilyen típusú vérszívó főnöknek Mindig kell valaki, akit kicsinálhat, mert őt ez élteti. Az lenne a jó megoldás, ha az összes alkalmazott összefogva a főnök ellen és őt letne kirakni, de ez nagyon nehéz, mert mindig van egy két hardcore seggnyalójuk.
2021. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem meg a főnökön kívül jó a csapat. Gondolj bele: a főnök ilyet kérdez tőlük, ők meg figyelmeztetik a kollégát, hogy tudjon róla, mit akart tőlük a főnök.
2021. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

" ők meg figyelmeztetik a kollégát, hogy tudjon róla, mit akart tőlük a főnök."


Hát már amelyik. Mert lesz olyan is aki ezerrel rohan majd kitalálni a főnök kedve szerint valamit.

Aztán egyik nap lófejet találok az ágyamban.

2021. máj. 18. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!