Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a rendőrségnél akarok...

Ha a rendőrségnél akarok dolgozni, vihetek ajánló levelet?

Figyelt kérdés
Van ismerősöm és rokonom is a rendőrségnél magasabb szinteken. Van bármi jelentősége ha viszek vagy három ajánlólevelet felvételihez?

2021. máj. 19. 13:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz lenne... Mert kvázi protekcióként lebegtetnéd.


Ajánlólevelet előző munkahelyről szokás vinni, ahol a szakmai kvalitásaidat dícsérik....

2021. máj. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Ajánló levelet az előző munkahelyedről viszel. Nem fognak felvenni, ha meglebegtetsz előttük 3 rendőrtől ajánlólevelet, mert nem is dolgoztál rendőrként...
2021. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Vihetsz! Senkit nem fog érdekelni, - pláne akkor, ha már a szűréskor kiesel az alkalmazhatóak köréből.
2021. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Az világos, hogy ettől függetlenül teljesíteni kell az elvártakat az nem is probléma. De ha mondjuk 5 ponttal kevesebbet érek el mint a másik, és pont ezért csúsznék le, az nem előny ha több rendőr is engem ajánl mert ismernek és tudják, hogy megfelelő ember lennék? Nem csak előző munkahelyről szoktak ajánlást vinni, persze az is előnyös és köszi, hogy szóltatok mert azt is kérek. :D

Tehát azért valamennyi plusznak csak számít nem?

2021. máj. 19. 17:36
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne előny...????



Ha az én apám / nagybátyám/ányikám tolmács, akkor én alapból beszélek több nyelvet, és alkalmasabb vagyok, mint más egy pozíció betöltésére...?

2021. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha az apád és a nagybátyád és az anyukád is tolmács az nem azt jelenti, hogy nyelv ismeret nélkül te is jó tolmács lennél, DE biztos jobb lennél mint egy olyan tolmács akinek nincs semmilyen tolmács ismerőse. Csupán azért mert a te családod ezzel foglalkozik így egyértelmű, hogy te is profibb vagy benne. Mert tudod mi, hogyan zajlik. Az egész család ebben nőt fel.
2021. máj. 19. 17:48
 7/17 A kérdező kommentje:
Ha ismerik a környezetedet az nagy pozitívum mint egy olyan akiről nincs semmi infó mert csak bejött valahonnan.
2021. máj. 19. 17:48
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát akkor vigyed, és ess pofára, hogy körberöhögnek! VAgy még rosszabb: kidobnak az első rostán, mert bepróbálkozol ilyesmivel...
2021. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De miért röhögnének ki?

Természetesen mindenből levizsgázok megfelelően. Ez csak egy kis mellékes. Bizonyítja, hogy én is komolyan gondolom a hivatást. Tisztába vagyok a munkával teljesen.

2021. máj. 19. 18:12
 10/17 anonim ***** válasza:

Kiröhögnek... Én ebben a környezetben tanulok és dolgozok. Ez az ajánlólevél nem azt bizonyítja, hogy te is komolyan gondolod a hivatást - ahogy fogalmaztál - . Ez azt jelenti, hogy ismerősök útján, protekcióval akarsz bekerülni és azt hiszed, hogy emiatt különb vagy a többi jelentkezőnél.

Semmit nem számít, mert semmit nem bizonyít.

2021. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!