Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » GLS futár szeretnék lenni.Hogy...

GLS futár szeretnék lenni.Hogy lehet őket elérni?

Figyelt kérdés
8 éve van jogsim és már régóta szertnék futár lenni.Googlen hiába írom be hogy futár állás,semmi elérhetőséget nem ad ki.Valaki tudna nekem esetleg segíteni ebben?

2021. máj. 20. 20:46
 1/9 A kérdező kommentje:
*szeretnék
2021. máj. 20. 20:46
 2/9 anonim válasza:
87%

[link]

Itt le van írva hogy milyen e-mail címre kell elküldeni az önéletrajzot és ha van üresedés és szimpatikus az önéletrajzod, akkor majd keresnek.

2021. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

3 másodperc volt:

[link]

2021. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen, nem olyan nehéz megtalálni..

Én úgy tudom elég nagy a fluktuáció. Biztos valami oka van. Szimpi meló, de nem biztos hogy könnyű.

2021. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Napi 40 cim, dolgozna a fxxszom futárként
2021. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már a googleban sem tudod megtalálni, a címeket hogy akarod majd?
2021. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira nem lett rossz meló. Azért ha valaki nem okos akkor jobb mint valami szar gyár vagy minimálbéres meló. Viszont nagyon jól kell tudni vezetni szinte bárhol ez fontos. És nagyon talpraesettnek is kell lenni szerintem. Problémákat megoldani stb. Annyira rossz nem lehet egyébként. Hétvégén sem dolgoznak. Manapság már nagy szó ha olyan munkád van ahol nem kell menni hétvégén. Fizetés se lehet olyan rossz plusz borravaló.
2021. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem 40 hanem 100 cím/nap
2021. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nehéz meló, de nem rossz a fizu. Több haverom is dolgozik, mint futár, és nincs régen jogsijuk, annyi hogy fiatalok.
2021. máj. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!