Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés gyárban dolgozni?

Milyen érzés gyárban dolgozni?

Figyelt kérdés
Megalázó nagyon?

2021. máj. 21. 22:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért lenne az?
2021. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Gyárfüggő. Volt, ahol egy napot bírtam, olyan bunkók voltak és szörnyű monoton a meló, volt, ahol iszonyat jó társaság, változatos munka. Nekem is van végzettségem, jogsim, nyelvvizsgám, mégis gyárban dolgozok. Szerintem, ha az ember dolgozik, abban semmi szègyelnivaló sincs.
2021. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Miért lenne megalázó?

Szerintem nem az! Én szerettem gyárban dolgozni, de nem mindenki van így vele. Volt olyan hónap, amikor rengeteg túl órával és műszakkal elég szép összeget vittem haza.

2021. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mert nem olyat csinálsz, ami szakmádba vág, vagy amit szeretsz, csak állsz a szalag mellett és tűrsz, tűrsz a főnöködtől, a munkatársaidtól, a feletteseidtől.
2021. máj. 21. 22:17
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Az egész nap irodában üldögélő HR-es csajoknak biztos nem rossz a gyári munka, akik viszont valóban dolgoznak is ott, azoknak rossz.
2021. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Viszont ha megszolal a müszakjelző kürt, el lehet dobni a kalapácsot, és magasrol szarni a munkahelyre. Ezt mondjuk egy olyan helyen, ahol szellemi munkát végez az ember, nem lehet.

Egy eladó a szakmájába vágó helyen dolgozik, mégis türnie kell a boltvezető hülyeségét. Az nem megalázó?

2021. máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező, te már dolgoztál gyárban?

Amúgy gyár függő, de ha van 1 adott feladatod, egész nap csinálod, jól csinálod, akkor senkitől nem kell tűrni semmit. Én 3 évig dolgoztam, sokkal nyugodtabb volt az életem, tudtam, h megkeresek 250eFt-t havonta, tudtam előre mikor kell mennem, a normát kényelmesen vagy túl is teljesítettem. Nem kellett aggódnom semmi miatt, nem volt úgymond felelősség rajtam. Amióta váltottam sokkal stresszesebb az életem, de legalább többet keresek :)

2021. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Az eladó az nem szakma.
2021. máj. 21. 22:21
 9/25 A kérdező kommentje:
7: Igen, jelenleg is gyárban dolgozom sajnos.
2021. máj. 21. 22:21
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Illetve ezt a munkát nem tudod haza vinni, még fejben sem.
2021. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!