Mit melózok?

Figyelt kérdés

Szerettek bejárni?

Milyenek a kollégák?


2021. máj. 24. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom mit melózol.
2021. máj. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Csoportvezető vagyok, szeretek bejárni.. 10 kolléganőért és a napi meló megszervezéséért felelek :D
2021. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Fogalmam sincs, hogy mit melózol.

Hová?

Nem ismerem a kollégáidat.

2021. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig tanfolyamra jártam, ott úgy voltam bejelentve, mintha dolgoznék. Most végeztem nemrég, szóval most várom a személy- és vagyonőr igazolványomat(lassan egy hónapja, hogy beadtam a kérelmet), anélkül nem tudok dolgozni a szakmában, pedig már szeretnék. Szóval egyelőre várok, aztán remélem sikerül előbb-utóbb elhelyezkedni benne. Közben csinálok még egy sulit, azzal is végzek a héten.
2021. máj. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Most ez valami találós kérdés?
2021. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: Obelix te vagy az?
2021. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Obelix hülye, mint a pi csa, én valóban dolgoznék végre, de annyira kényelmes a rendőrség, hogy már lassan egy hónapja várok. :/ De nem baj, remélem mire leteszem az utolsó vizsgámat addigra leküldik ezt a hülye igazolványt. Lassan kezdődik a főszezon is, ha nincs más lehetőség, akkor visszamegyek úszómesternek, egy ideig akként dolgoztam. Bejönnek az unalmas munkák.
2021. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

-Fogalmam nincs mit melózol.....de nem is érdekel.

-Nem szeretek bejárni. Inkább kijárni szeretek.Erdőbe, strandra....

-A kollégák mifelénk olyan kolléga-szerűek. Van köztük alacsony-magas, kövér -vékony, szóval mindenféle.


Még valami? ;)

2021. máj. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!