Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2 hónapja melózok külföldön....

2 hónapja melózok külföldön. Bnommel élek. Nem szeretek itt melozni ahol vagyok, mert mindenki fapofa és nem szimpatikusak és mivel én vagyok az új engem vesznek elő oktalanul szerintem. Hogy legyek kitartó?

Figyelt kérdés
Mivel amint kijottem már 2 hétre rá dolgoztam, orultem h felvettek a gyenge angolom miatt ide. Mindig idegesen megyek be,legalábbis az utóbbi pár alkalommal. Nem siránkozás,de mit tennétek? Köszönöm!

2016. jún. 17. 11:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Probalok erositeni az angolomon mert nem alom munka de a kedvem is elmegy :D nem szorakozni kell ja, de akkor is. Ha van vmi en vagyok a szar
2016. jún. 17. 11:51
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak idő kell, hogy belerázódj. Én is gyűlöltem az első hónapokban a munkahelyem, most már egészen szeretem.
2016. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi csak felek hogy kirugnak
2016. jún. 17. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:

próbáld lenyelni h ilyenek


közben keress mást

2016. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi szepen. Kitartanek en es pozitiv igyekszem lenni, de mas meloban magyarban jol elvoltam... sot .. imadtam. Csak jott a szerelem es az se baj.. boldog az ember csak vannak *** munkatarsak. Mindenhol vannak igen de biztos voltam benne h nem hibaztam erre ugye engem vesznek elo. Mett h gyenge angol miatt van a baj talan. Hagyjuk mar. Nem vagyok azert fogyi. :s
2016. jún. 17. 12:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek :)
2016. jún. 17. 12:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy frusztrál a helyzet, de minden kezdet nehéz :)


Lebegjen az a szemed előtt, hogy ez csak egy átmeneti állapot, amíg nem szeded magadra a nyelvet és tudsz dobbantani jobb helyre. Anyanyelvi környezetben kis rásegítéssel nagyon hamar belerázódsz, onanntól sokkal jobb helyzetben leszel, erre a pár hónapra pedig összeszorítod a fogad. A számlákat valamiből fizetni kell :)


Próbáld meg úgy felfogni, hogy mivel nem innen fogsz nyugdíjba menni, nem éri meg magad agyonstresszelni sem a kollégákon, sem a munkán. Ha tudsz rajta változtatni, azért nem éri meg, ha nem tudsz, akkor pedig azért. Kitartást kívánok, jobb lesz ez, de nem azonnal.

2016. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2016. jún. 18. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!