Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 40+-ként, nőként, ez történik...

40+-ként, nőként, ez történik veled a munkahelyeden. Mit tennél?

Figyelt kérdés
Szóval te egy 40+ szexi nő lennél, tetőtől talpig beöltözve, alig feljebb állsz, mint a sima operátorok a gyárban. A kinézeted alapján senki nem ismeri fel, hogy te 40+ korú nő vagy, ugyanis nagyon jól tartod magad. Elmész munkaügyi témában a kollégáidhoz, hogy kérdezz tőlük valamit. Odaérsz, és az új kolléga, aki még valószínűleg nem is látott téged, úgy köszön hogy "Szia". Te meglepődsz. Mit fogsz tenni utána? Ha valami más, mint az alább felsorolt opciókban található, kérlek kommentben írd meg.

2021. máj. 24. 21:51
A kérdező szavazást indított:
Felvilágosítom hogy a jövőben esetleg "Jó napot" vagy "Kezicsókolom"-ot köszönhet esetleg nekem, és magázódunk.
Ex kollégámmá igyekszem tenni ezek után. Ennyi idősen alapjáraton kijár a tisztelet.
Vissza köszönök neki úgy, ahogy ő. Nincs itt semmi probléma. Az élet megy tovább.
Felnyomom a főnöknél az tuti. De semmi több, és jól megjegyzem magamnak őt.
60 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy jó dolog. Fiatalosnak tart. Lehet azt tartotta volna illetlennek ha csókolommal köszön. Rengetegszer megkaptam már, hogy ha csókolommal köszöntem, hogy inkább maradjunk a sziánál. :D


24/F

2021. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ott kezdődik a dolog, hogy nem lepődöm meg, egyszerűen visszaköszönök.
2021. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint a legtöbb cégnél; kicsinél is, nagynál is; beosztottak között kortól és nemtől függetlenül általános a tegeződés. Tehát még ha nem néztek volna fiatalabbnak is, akkor is jó eséllyel letegeztek volna.
2021. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Most ebben mi a katasztrófa? Örülnék, hogy fiatalabbnak nézett, és letegezett. Legalábbis én biztos így leszek vele a 40-es éveimben.
2021. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Kezicsókolom, 2021-et írunk, nem 1721-et.
2021. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
37 vagyok és nem várom el, hogy magázzanak. Mindig is jobban szerettem tegeződni, akivel csak lehetett. Ez pár év múlva sem fog változni.
2021. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, az én munkahelyemen (multicég) mindenki tegeződik, főnökökkel is. 40+ nő vagyok, azon lepődnék meg, ha valaki magázna. Az, hogy szexi egy nő vagy nem, szerintem teljesen lényegtelen ebben az esetben.
2021. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Jaj, valaki azt mondta neked, hogy "szia", édes jó istenem, micsoda problémáid vannak...😡
2021. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen alap, hogy kollégák tegezik egymást. Mit kell ezen meglepődni?


Bár múltkor pont tanultam itt valami újat: kamaszkölök szerint ciki a pár évvel idősebb lánynak "szia"-t köszönni, mert az olyan szerelmes köszönés.

XD

2021. máj. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
Miért lenne a kérdezőnek ez egy problémája? Objektíven állt hozzá, nem problémázik, döntéseket keres. Az se biztos, hogy ez egyáltalán megtörtént...
2021. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!