Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkához önéletrajz...

Diákmunkához önéletrajz munkatapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez lesz az első alkalom hogy diákmunkára megyek, viszont nem diákszövetségen keresztül. Oda is be vagyok jelentkezve, csak ahol én élek az egy kisváros és alig van munka. Szeretnék megpróbálni munkát keresni a diákszövetségen kívül is, de sok helyen kérnek önéletrajzot. Ez nem is probléma, megtudom írni, viszont mivel nincs tapasztalatom azt a részt hagyjam ki?Vagyis szinte egyértelmű hogy ki kellene hagynom, csak nem furcsa egy kicsit így?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2021. máj. 25. 13:04
 1/5 anonim válasza:
84%

Nyomasd a jó tulajdonságaid, de ne csak felsorolásszerűen, hanem foglald mondatba, írd le miért jó, mit tudsz kihozni belőle.

Önkéntes munkákat is leírhatsz (tehát mindent ami nem volt olyan komoly mintha rendesen dolgoztál volna) ezt is értékelik.

2021. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkánál ez természetes. Én nem foglalkoznék vele. Ők se fognak sokat. Ha kell nekik ember, fölvesznek.
2021. máj. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor is leírhatom az önkéntes munkákat ha pl teljesen eltér attól a munkától amire én jelentkezem?Pl és voltam önkéntes egy fogyatékosokat foglalkoztató intézményben, de most leginkább fagyiárus és pultos pozícióra jelentkeznék.
2021. máj. 25. 13:14
 4/5 anonim válasza:
98%
Igen, írd le! Nálam is totál eltért, és örültek neki.
2021. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben

Köszönöm szépen!

2021. máj. 25. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!