Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha bőven felnőtt létemre nem...

Ha bőven felnőtt létemre nem tudom, hogy mit szeretnék dolgozni, "mi leszek, ha nagy leszek", hol érdemes pályaválasztási tanácsot kérni?

Figyelt kérdés
( ha van saját tapasztalatotok alapján?)
2021. máj. 28. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
MBTI típusodnak nézz utána, és az ad ki javaslatokat, azok relevánsak lehetnek.
2021. máj. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos nekem túl tág, általános vagy nem is tudom milyen volt és nem jutottam vele előrébb, bár lehet, hogy velem van a baj. El is mentem eszerint egy munkakörbe, de nem ok.;(
2021. máj. 28. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Üdv a felnőttek világában. Ez is egy a soha meg nem oldódó kérdések közül. Törődj bele, és az alapján válassz, hogy mit tudsz csinálni, meg miből tudsz megélni. A tökéletes munkahely soha a büdös életben nem fog eljönni, erre kár gyúrni.
2021. máj. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak pszichológusok, akik karriertanácsadással is foglalkoznak. Lehet álláskeresési tanácsadóhoz is menni, de nem mindegyik jó.

A legalja a coach-ok.

2021. máj. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 nem értek veled egyet. Nem szabad beletörődni semmibe!

Eleinte lehet bevállalni picit szerényebb munkát de csak átmenetileg aztán fokozatosan feljebb. A cél hogy minél több munkatapasztalat legyen és mindig előre menjél. Ne törődj bele, mert bele savanyodsz mindenbe kotekedni fogsz, ingerült leszel, idegbeteg, savanyú, nem utolsó sorban leépít. Sose elégedj meg azzal ami van mindig többet akarj. Ne toporogj egy helybe, hisz bármire képes vagy ha akarod már ha elgondolkozol rajta akkor már akarod!


(Pl: Takaritokent kezdtem szakmával érettségivel, jogsival a kezembe, most egy cég "értékesítek" napelemet, azért idéző jel, mert nem is kell eladnom jelentkeznek maguktól az emberek. A kettő között 7 év telt el számtalan munkahelyem volt, nyilván most a célom hogy vezető legyek.)

Ja és nekem tökéletes a munkahelyem halIstennek. Bár ez mindenkinek relatív hogy mi a tökéletes, lehet másnak az se tetszene hogy mobilisnak kell lennie az én munkakörömbe.

2021. máj. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!