Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kerüljem a vezetőmmel...

Bandynk24 kérdése:

Hogyan kerüljem a vezetőmmel a konfliktust?

Figyelt kérdés

Olyan vezetőm van,ki imádja annyira idegileg kikészíteni az embereit,még le nem számolnak.Borzasztó viselkedés,megalázások sorozata és efféle finomságok.Valami jó módszerrel meg kéne leckéztetni.

Esetleg lenne olyan tipp,amit ezek ellen a "nagy" emberek ellen lehetne alkalmazni..



ápr. 26. 04:59
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Nem kerülni kell, hanem ha van konfliktus, akkor megoldani.

Vannak kommunikációs tréningek.

Példamondatot hiába írok, amíg eszközöd nincs mögötte, nem tudod alkalmazni.

ápr. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Én az ilyet úgy otthagytam mint a pinty.

Utána jobb fej főnökeim voltak.

ápr. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Duke81 ***** válasza:
82%
El kell küldeni az anyjába aztán ott hagyni a francba! Lehetőleg mások elött, hogy ők is hallják mert úgy megalázóbb.
ápr. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Én pénteken bevágtam az ajtót mindenki előtt (a főnök is ott volt), hétfőre már megvolt a felmondás! A terrorizálás nem megengedett egy munkahelyen sem! Az ilyen vigye egyedül a boltot! Amúgy tömegesen mondtak fel nálunk emiatt!

Így jár az aki megszégyeníti az alkalmazottait! 🙏

ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!