Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha van egy munkahely, ahol...

Ha van egy munkahely, ahol utáltok dolgozni, akkor szenvedtek és ugyanúgy ott maradtok, vagy inkább váltotok?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 09:32
A kérdező szavazást indított:
szenvedek
váltok
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Váltani próbálok - amíg nem sikerül addig szenvedek
2021. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda kérdés, miért maradnék? Váltok, persze ha tudok.
2021. máj. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

20as éveiben gond nélkül valtottam, kerestem közben is, kb 3-5 hónap alatt sikerült is találni.

Gyermekkel most már nem biztos hogy így ugralnék, bár most jó is a helyem.

2021. máj. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Váltanék, de nincs hova, így szenvedek. F
2021. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, és váltottam.
2021. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg megtehetem, váltok. Volt már pár hely, amit változó okok miatt gyorsan otthagytam. A legfőbb ok a munkaidő. Ők szerették volna, ha minden időm a munkahelyen töltöm és csak aludni járok haza, én meg nem. 1-2 alkalom belefér, de ahol ebből rendszert csinálnak, ott nem maradok.
2021. máj. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél évig tartott váltani, mert nem akartam elvállalni az első melót amire felvettek volna és nem akartam hasonló helyen dolgozni. Nem hiányzott a csöbörből vödörbe szituáció. Megérte egyébként válogatni és kivárni, életem legjobb munkahelyére kerültem így be.
2021. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Váltanék, de nincs lehetőség, ezért szenvedek. (Egyes munkatársaim szerint meg én vagyok a hülye, mert 1. miért akarok váltani, 2. miért nem mondok fel csak úgy)
2021. máj. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szenvedek: váltani próbáltam, de nem nagy sikerrel.
2021. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én még gyerek nélkül vagyok, így ilyenkor mindig váltok/váltottam. Ha kellett, ideiglenes dolgoztam közben máshol, míg tovább keresgéltem és "túléltem"..


Most 30 évesen már a gyereket is tervezzük és a lakásvásárlást 2-3 éven belül. Gyerekkel már én sem fogok azért ugrálni.


Viszont a mostani, friss helyen is irtó sok a munka és a munkaidő is rosszabb, mint az előzőmnél.. Szóval igyekszem itt helyt állni, de az biztos, hogy gyerekkel már nem ilyen munkahelyre fogok visszajönni.. (Most is hiányzik a lazább munkatempó, önállóság, jobb munkaidő..)


De most addig még 1 vagy 2 év a babatervezésig, így bízom benne, hogy nem szenvedés lesz ez sem addig. Addig igyekszem kibírni, mert anyagilag ez nekem előrelépés most..

2021. máj. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!