Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » EFOTT Diákmunka?

EFOTT Diákmunka?

Figyelt kérdés
Efott fesztiválos diákmunkáról valakinek van valamilyen véleménye? Most rakták ki, hogy lehet jelentkezni és gondolkozok rajta, hogy jelentkezek, ugyanis lenne hozzá kedvem. Megy esetleg valaki ebben az évben?

2021. máj. 28. 21:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én megyek, de olyan gáz mert a barátaim nem érnek rá :D És egyedül kicsit félek belevágni
2021. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Engem is érdekel, ha gondoljátok, beszélhetünk és esetleg mehetünk együtt
2021. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es: Igen, nálam is ez van, hogy a haverok nem érnek rá vagy nincs hozzá kedvük, viszont engem nagyon érdekelne (amúgy 18 éves fiú vagyok)
2021. jún. 3. 22:16
 4/13 anonim válasza:
Sziasztok! Tudja valaki, hogy mikor derül ki, hogy felvettek-e diákmunkára? Mindenkit értesítenek vagy csak aki bejutott?
2021. júl. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, engem még nem értesítettek. 27-e volt a jelentkezési határidő, gondolom lassan fognak jelezni. Azt nemtudom, hogy mindenkinek visszaírnak-e vagy csak azoknak akik bejutottak.

Ha valaki kap üzenetet, írja már le ide legyenszives😊

2021. júl. 4. 00:21
 6/13 anonim válasza:
A barátomat ma értesítettek hogy felvettek, de én meg nem kaptam semmit. Védettségi nem kell ahhoz hogy dolgozz, de ha koncertre akarsz menni ahhoz mar kell mert egyebkent nem tartózkodhatsz munkaidőn kivul a fesztivál területen
2021. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Sziasztok, én is egyedül jelentkeztem, szóval szívesen csatlakoznék ha alakul itt egy kisebb csapat. :)

Sajnos még nekem sem jeleztek vissza, nem tudom, hogy fognak-e egyáltalán, ha nem vesznek fel.

2021. júl. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Én ma kaptam egy köremailt, amiben azt írják, hogy legkésőbb július végéig mindenkit tájékoztatnak.
2021. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Sziasztok! Én is jelentkeztem, de még nem kaptam semmit. Nektek azóta jött e-mail?
2021. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem se jött, de nekem amúgy is tárgytalan lenne. Hogy gondolják hogy júli végén szólnak?!
2021. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!