Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » EFOTT Diákmunka?

EFOTT Diákmunka?

Figyelt kérdés
Efott fesztiválos diákmunkáról valakinek van valamilyen véleménye? Most rakták ki, hogy lehet jelentkezni és gondolkozok rajta, hogy jelentkezek, ugyanis lenne hozzá kedvem. Megy esetleg valaki ebben az évben?

2021. máj. 28. 21:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nekem se jött semmi a köremailen kívül. Valszeg nekem is tárgytalan már, szerintem is nevetséges, hogy pár nappal előtte akarnak szólni, hogy mizu
2021. júl. 27. 00:17
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na megkaptam ma délután az emailt, hogy felvetteek! Egyedül (vagy lehet ketten) megyek, tehát ha más is ilyen cipőben jár, az szóljon és hátha összejönne egy kis társaság😊
2021. júl. 27. 16:47
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem végül aug. Első pár napján méltóztattak válaszolni. A maradék koordinátori helyeket lehetett feltölteni elég sován, 1050 forintos nettó bérért

Ennyiért én biztos nem mentem volna, de remélem akik voltak jó élményeket szereztek!:)

Viszont ez az utolsó pillanatban kiértesítenek azt gondolom nagyon amatőr egy fesztiválszervező csapathoz képest

2021. aug. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!