Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen szánalmasak az...

Miért ilyen szánalmasak az álláshirdetések a profession-on?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan?
2021. máj. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Miért ilyen szánalmasak a kérdések a gyakorin?


Attól, hogy nem találtál ott állást nem jelenti az egész proffession.hu alkalmatlanságát.

2021. máj. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
A professionnal semmi gond. A munkaadók nagy része alkalmatlan, a HR-esek meg lusták legalább visszajelezni, hogy nem. 50 állásra jelentkeztem tavaly, abból 7 jelzett vissza, hogy nem, egy meg, hogy igen. 42 azóta se jelzett. Kívánom nekik, hogy az alkalmazottjaik is így álljanak a munkához :)
2021. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak nekem gyanúsak ezek a kérdések?


Ez már körülbelül az ötödik magyarázat nélküli Miért ilyen? De milyen? típusú kérdés az elmúlt pár napban. Most vagy ugyanaz a kérdező kérdez folyamatosan, nem igazán túlerőltetve magát, vagy alapból nagyot esett a színvonal...

2021. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert nem közalkalmazotti hirdetések vannak rajta, hanem cégesek, és ott más a hirdetési kultúra.
2021. máj. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A professionról nekem is vegyesek a véleményeim, volt ahova azon keresztül jelentkeztem, és már aznap felhívtak, ellenben volt, ahova szintén ezen keresztül jelenzkeztem, nem volt semmi reakció, majd jelentkeztem direktben is a céghez, és így már másnap behívtak.
2021. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!