Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan debreceni lány,...

Van itt olyan debreceni lány, aki szeretne ezen a nyáron diákmunkára menni, mondjuk a Mekibe? Vagy bárhová?

Figyelt kérdés

Én szeretnék pénzt, de egyedül nincs kedvem menni. Vagyis, én már letoltam kettő nyarat a mekiben, mint diák, de most jó lenne valakivel együtt menni, aki vicces, jófej, hogy gyorsabban leteljen a munkaidő.


Tudom, tudom nem bohóckodni megy az ember , de jobb úgy dolgozni, ha vannak jó fejek is.


L/21



2021. máj. 29. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont a Mekire esett a választás? :) Azt tudom, hogy bizonyos kereteken belül, lehet fogyasztani is. Viszont, mikor az emberek folyton a kajákat látják, akkor már annyira nem kívánják. A társaság nagyon fontos, főleg az összetartás, ami a hangulatot is eredményezi.
2021. máj. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1 Ott már dolgoztam, a fizu jó volt, illetve emlékszem, hogy mit hogyan kellett csinálni.


De őszintén, nem sok kedvem volna visszamenni oda. Új munka kéne, viszont, ha nem találok, akkor marad ez, sajnos:)

2021. máj. 29. 12:10
 3/6 V-Balazs ***** válasza:
100%
Nézz el esetleg a forumban a Burgerkin g-be. Vagy ha valami újat akarsz kiprobálni akkor pl a 100% pizza a sámsoni út közelében van ott most pont keresnek dolgozókat.
2021. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 köszi:+
2021. jún. 3. 22:01
 5/6 V-Balazs ***** válasza:
100%

Naa már beadtad az önéletrajzot ? :D

Amúgy pont hallotam tesomzol hogy nemrég járt ott egy lány és beadta az önéletrajzát véletlenül nem te voltál ? XD

Vagy amúgy ha még érdekel akkor pl a csakhal az Aquaticumnál az uj fürdö résznél

2021. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 neem, én még nem léptem az ügyben xD
2021. jún. 4. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!