Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 8 órás munkaidőből melyiket...

8 órás munkaidőből melyiket tartjátok a legjobbnak, és miért?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 11:14
A kérdező szavazást indított:
6:00-14:00
8:00-16:00
10:00-18:00
69 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Nekem kínszenvedés a korán kelés és alapból hajnalig fenn vagyok hétköznap is, szóval a 3. opcióra szavaztam.
2021. jún. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó opció esetén később ülnék, de 6 után már azt érzem, hogy vége a napnak. 7-re menni edzésre stb nekem nem bejövős. Viszont a reggel 6-os kezdés kicsit korai. De inkább az, minthogy az egész napom elmenjen egy 8 órás meló miatt.
2021. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 8-tól 4-ig dolgozom, szerintem a legrosszabb. Több okból is.


Az egyik, hogy bármit el akarsz intézni, szabadságot kell kérned. Orvos, bank, stb.


A másik ebből következően hogy a többi más munkakör is ebben az idősávban dolgozik nagyobb arányban, ha el akarsz menni boltba munka után, garantáltan tömve van minden. Én a 6-tól 14-ig opcióban dolgoznék ha tehetném.

2021. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Reggelre szavaztam, nincs dugó se befele, se kifele jövet, illetve ott van még az egész napod tenni venni. Én éjjfélkor fekvö, 5 körül kelö vagyok, szóval nekem ez így jó.
2021. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a középső lehetőséget választanám. A hajnalban kelés engem rövid időn belül tönkretenne - próbáltam egy rövid ideig, de nem szeretném újra, ha van bármi más lehetőség. Jelenleg 9-18 óra között dolgozom (ebédszünettel), és az a része elég rossz, hogy munka után már egy csomó mindent nem tudok elintézni. Pl. amíg 7-korzártak az üzletek, kifejezett problémát okozott, hogy mikor és hol vegyek élelmiszert. Amikor olyan helyen voltam, ahol 4-kor végeztünk, onnan még odaértem egy csomó hivatalba, kis üzletbe, amiket most már nem találok nyitva.
2021. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
én early bird vagyok, mindig is jobban szerettem a korai kezdést, a nap nagyrésze szabad, azt csinálok amit akarok.
2021. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Egyik se, nekem valami éjjeli meló lenne bejövős, 22:00-6:00 például tökéletes lenne.
2021. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Többféle munkaidőben dolgoztam már. 8-14-ig, délelőtt-délutános váltásban, aztán 2 nap 13 óra 2 nap otthon váltásban most pedig 8-16-ig többnyire(van 2 nap a héten amikor lehet akár 10 órát is dolgozni és cserébe másik nap korábban lehet hazamenni vagy ha összegyűlik +8 óra, akkor lesz egy szabadnapom.


Mindegyiknek megvolt a maga előnye és hátránya. A mostani talán a legkötöttebb. Jobban szeretem a rugalmasabb beosztást. Úgyhogy inkább a váltott műszakot választanám.

2021. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Inkább a délutánom legyen szabad. 16-ig melózom,egy qva bankba, postára nem lehet bejutni, csak a heti 1 hosszított nyitvatartásnál, amikor meg tömeg van... Kényelmesen bevásárolnék, megfőznék másnapra és még családi életem is volna, nem este 8-ig rohadnék a tűzhely mellett.
2021. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Minél később annál jobb, képtelen vagyok korán elaludni, így a korán kelés mindig is egy horror volt számomra.
2021. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!