Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normál 8 órás munkától miért...

Normál 8 órás munkától miért fáradok el ennyire?

Figyelt kérdés

Két hónapja dolgozom újra sima nyolc órás munkaidőben, hétfőtől péntekig. A bejárás napi 1+1 óra. Viszont a fennmaradó időben gyakorlatilag kizárólag alszom. Hazaérek zuhanyzok, eszek és már alszom is, mert nem bírom nyitva tartani a szemem. A munka jellege szellemi és fizikai is. Nem lehet egyik kategóriába sem sorolni egyértelműen. Egy műszakos. Most már ott tartok, hogy ébresztőt kell beállítanom, mert előfordult, hogy nem tudtam bemenni másnap, mert nem ébredtem fel magamtól, ami azt jelenti, hogy egyhuzamban aludtam 14 órát. Multivitamint, C- D-vitamint, magnéziumot évek óta szedek rendszeresen. Laborban három hónapja voltam, nem volt rossz az eredmény. Covidos sem lehetek, a munkahelyemen hetente tesztelnek bennünket.

Mit csináljak, hogy ne legyek ennyire fáradt?

42N



2021. ápr. 28. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Szereted a munkádat?
2021. ápr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Sportolsz valamit?Mert hidd el,hogy ha sportolsz nem leszel annyira fáradt.
2021. ápr. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Elmegy.


#2 Otthon szoktam tornázni, mert amit előtte sportoltam, az be van zárva. Most viszont még azt sem, mert mint mondtam nem birok ébren maradni.

2021. ápr. 28. 10:04
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Ez azt jelenti, hogy előtte nem dolgoztál? Vagy otthonról? Kicsit hosszúnak érzem a 2 hónapot, de még talán belefér, hogy egyszerűen elszoktál a mozgástól, időre keléstől, stressztől.
2021. ápr. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Három hónapig voltam munkanélküli. Előtte folyamatosan dolgoztam.
2021. ápr. 28. 10:13
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

kávé, cigaretta, túlsúly esetleg?

Az ilyenek nagyon bekavarnak, a mozgás tényleg jót tesz.

2021. ápr. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kávézom, sosem cigarettáztam, 172 cm magas vagyok, és 65 kg. Mozgással való viszonyomat már irtam.
2021. ápr. 28. 10:18
 8/12 anonim ***** válasza:
13%
Tudok közel ennyire akaratgyenge emberekről, de még hozzájuk mérten is túlzás. Menj el orvoshoz
2021. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
89%
Életmódból is adódhat (étrend, ételallergia, betegségek, vitaminhiány stb stb), de az is lehet, hogy csak hozzá kell szoknod még a 8órás munkához.
2021. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8 Milyen orvoshoz?


#9 Három hónap alatt ennyire el lehet szokni? Mert előtte volt három műszakos, meg folyamatos műszakos is, és nem viselt meg ennyire.

2021. ápr. 28. 11:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!