Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg lehet szokni a munkába...

Meg lehet szokni a munkába járást közlekedéssel?

Figyelt kérdés

Sajnos 1 éve lassan munkanélkül voltam idáig.

Találtam egy állást és hát 2x kell átszállni és utazni kicsit.

Régen nem volt olyan munkám ahova tömegközlekedéssel mentem volna, mert egy köpésre volt szinte.

Most is lett volna 1 nagyon közel de sajnos a lustaságom nem vett rá, hogy elmenjek és azóta kicsit bánom de találtam azért viszonylag közel munkát.

Időbeosztást még nem tudom mert igaz interjúra megyek még de szerintem mgekapom, mert ez amúgy is ilyen könnyű betanított és van tapasztalatom is hozzá.

Régen mikor gyakorlatra jártunk akkor is közlekedni kellett de az nem munka volt, és nem csesztek le minket ha elkéstünk volna meg ilyen így félek ha kimarad egy járat vagy csúszik akkor késni fogok és nem tudom mennyivel előbb kellene elindulni.

Nagyon bánt a tudat, hogy egy ilyen közeli helyre nem mentem de valami nem tetszett ott mégsem. A munka majd talán elfogja felejtetni velem ezeket az elszúrt lehetőségeket? Ha megtalálom végre egy helyen magam?

Depresszióból is kirángat ha mindennap lesz végre rutinom és csinálok valamit? Már úgy vagyok vele, hogy bármi munkát elvállalok ahova felvesznek mert minnél tovább húzom annál tovább tolom a pénzlehetőséget is, mert kell pénz sok mindenre.

Az alvási rutinom is teljesen zavart lett, néha délután alszok el pár órára és este kele fel 2-3 körül, máskor meg reggel 5-6ig fenn vagyok és délután 8ig is képes vagyok aludni. MÁr olyan fáradt szoktam lenni az alvástól, hogy enni nem tudok sem wécére menni szinte.



2021. jún. 2. 03:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Minden bántás nélkül mondom, hogy neked nem tömegközlekedés megszokás kell, hanem pszichológus.
2021. jún. 2. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen meg lehet szokni, sok milliárd ember közlekedik naponta.

És csatlakozom az elsőhöz, bár inkább pszichiáter kell neked.

2021. jún. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!