Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 3x átszállás elfogadható még...

3x átszállás elfogadható még munkába járáshoz?

Figyelt kérdés
Megyek interjúra és az állás nagyon kedvező csak egyetlen hibája, hogy kissé messze van így 3x kéne átszállnom de csak buszokra. Viszont így kb 50 perc lenne és nem hajnalok hajnalán kellene indolnom. Ti elvállalnátok így is ha tetszene a munka?

2021. ápr. 20. 04:42
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
16%

Nem,semmiképpen sem, mellesleg az 50-perc várakozási idővel meg mindennel jött ki gondolom, de mi van ha van 1-2-3-4, vagy( mint nálunk) 6-óra túlóra? lehet haza se tudsz menni az átszállások miatt.


Olyan meg nincs hogy nincs túlóra, előbb utóbb biztos lesz.

2021. ápr. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
kifelejtettem hogy 1 műszakos lenne.
2021. ápr. 20. 05:20
 3/43 anonim ***** válasza:
85%
És mennyire biztos, hogy eléred a csatlakozást, és nem kell várni a következő buszra 2 órát?
2021. ápr. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Viszont most nincs semmi más munka bekalkulálva.

Bár elmenni elmegyek az interjúra de még átgondolom.

2021. ápr. 20. 05:30
 5/43 anonim ***** válasza:
98%

Én bevállalnám.

Ha a 3 átszállás 50p alatt megvan, az nem vészes.

Nem a legideálisabb, de pár évet simán le lehet húzni szerintem.


Én anno kis városban dolgoztam, oda 40perc volt a busz, de még ugyanennyit setalnom is kellett reggelente, mert nem jött úgy busz. De ki lehetett bírni, bár én 3ev után inkább autóra váltottam, azóta fél óra alatt ott vagyok.

2021. ápr. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Ha nem vállalom el ezt ha felvennének akkor semmi munkám nem lenne és újra kereshetek és várhatom a csodát. Most ennek örültem csak nem számoltam a 3x átszállással bár az útvonal felét ismerem és csak egy busz ismeretlen nekem de a fele útvonalat kivülről tudom és ismerem így ott nincs olyan hogy 2 órát várni kéne max 10-15 perc volt a legtöbb ez is hétvégén talán. amúgy max 10 perc.
2021. ápr. 20. 05:53
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Budapesten belül vállalható, mert max. 15 percenként járnak a buszok és bizonyára vannak alternatív útvonalak is.

Vidéken, ahol ilyen óránként vagy ritkábban jár a busz, ott nem kísérletezgetnék ezzel, mert simán megeshet, hogy fél napod elmegy a csatlakozásra várakozással.

2021. ápr. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha nincs más és éhen halsz 1-2 hónapon belül akkor nincs mit kérdezni nyilván vállald el, és ha lesz olyan hely ahova nem kell buszozni/vonatozni akkor válts, vagy vegyél autót, kész megváltás a busz/gyaloglás után.
2021. ápr. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Természetesen budapest
2021. ápr. 20. 06:05
 10/43 anonim ***** válasza:
92%

"6/9 A kérdező kommentje:

Ha nem vállalom el ezt ha felvennének akkor semmi munkám nem lenne ..."


Ennyi! Felesleges a kérdés, hiszen menned KELL.

2021. ápr. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!