Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdő könyvvizsgálói...

Pályakezdő könyvvizsgálói asszisztens vagy könyvelő interjún mire számítsak?

Figyelt kérdés
Szakmai kérdést is kérdeznek vagy csak általánosságban?
2021. jún. 2. 05:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Néhány hónapja voltam állásinterjún, pályakezdőként, könyvelő pozícióra jelentkeztem.

Nekem kizárólag szakmai kérdéseket tettek fel, a végén már sajnos inkább gúnyos hangnemben, mert pályakezdő vagyok.

Sajnos azt tapasztaltam, hogy a legtöbb helyen így bánnak velünk.

Hetekig húzták az időt, felhívtak végül, hogy megkaptam az állást, addigra már dolgozni kezdtem máshol, így megköszöntem nekik, és nem is bánom egy percig sem, hogy közben találtam munkát másik helyen.

Nem tudtam volna elviselni, hogy ennyire lenéznek a szakmai tapasztalat hiánya miatt, pedig a szorgalom és az akarat teljes mértékig megvolt bennem.

Sok sikert kívánok az állásinterjúhoz, és kitartást! Remélem, jobb emberekkel találkozol, mint én. :)

2021. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!