Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire gáz ha nem mentem el...

Mennyire gáz ha nem mentem el próbanapra mert közbe jött egy elintézendő dolog de írtam később és mégis mehetek oda?

Figyelt kérdés
Szóval sajnos nem tudtam elmenni próbanapra mert közbe jött egy váratlan dolog amit el kellett intéznem és csak pár nap múlva írtam mert nem vettem észre, hogy csak piszkozatban lett elmentve.., hogy ez történt meg minden és végülis semmi gond nem volt sőt újra mehetek próbanapra oda. Így ha megfelelően dolgozok és meg is felelek nekik mennyire ciki ez a kis dolog? Vagy jobb más helyre menni és mégsem így kezdeni? Bár tudom magamról hogy bárhova mennék valamit úgyis elbaltáznék, ennél csak ezt szúrtam el úgymond de végülis nem történt tragédia. Máshol lenne szintén ugyanilyen munkalehetőség de az kicsit messzebb de viszont nagyon közel de ez egy köpésre lenne. Másnak fordult már elő ilyen helyzet? Nagyon jó lenne ez a munka főleg közelség miatt is. Viszont emiatt égőnek érzem magam..:( Kaptam másik esélyt így nem akarom elszúrni de közben meg úgy érzem jobb tiszta lappal kezdeni új helyen ahol nem rontottam el semmit? Bár itt se rontottam el sőt megmagyaráztam a dolgokat. Ha rendesen elmegyek oda és dolgozok jól azzal kiegyenlíteném ezt a dolgot?

2021. jún. 3. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bárki hibázhat.

Menj oda, viselkedj normálisan.

Ha szerencséd van, nem lesz belőle gond.

2021. jún. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire gáz, de mindenki hibázhat, úgyhogy lépj túl rajta. A munkahelytől kaptál egy második esélyt, ami annyit jelent, hogy ennek ellenére is kíváncsiak rád és ez a kis "baki" nem akadályozza meg, hogy később munkalehetőséget kínáljanak neked. Ha zavarta volna őket, akkor nem biztosítottak volna egy újabb próbanapot.
2021. jún. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem annyira neked gáz (bár egy telfont elereszthettél volna), inkább a cég reakciója fura
2021. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet kell nekik ember és ezért gondolom bárkit felvesznek "visszevesznek" úgymond de ennek én örülök. Viszont ha teljesítek akkor meg idővel úgyis feledésbe merül.

Igen ha zavarta őket akkor nem is válaszoltak volna vagy elutasítottak volna de nem. Így ebben a pozitivitásban maradok.

2021. jún. 3. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!