Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak olyan munkák, ahol...

Vannak olyan munkák, ahol előny az, hogy mindenben jó vagyok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Olyan ember vagyok, aki semmiben sem kiemelkedő, de mindenhez ért egy kicsit. Csak így mondhatni az alapokat tudom mindenből. Lassan munkát, szakmát kéne választanom és nem szeretnék unalmasat, de az nem is való szerintem a képességeimhez. Szóval tud valaki ilyen munkákat, szakmákat mondani?

2021. jún. 3. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Mi "mindenhez" értesz, és mennyire "kicsit"? És mi az, ami érdekel?
2021. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint te. Ha valamit elkezdesz, nem leszel benne kiemelkedően jó? Ha nem akkor passz.
2021. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Úgy mindenhez, hogy ok sportolni elég jól tudok, jó a reflexek meg van labdaérzékem,de nem vagyok egy élsportoló.Ugyanígy elég okos vagyok a gimnáziumhoz,de nem vagyok se egy zseni, se a legjobb tanuló. Tudok rajzoln,festeni,de magamtól nem tudnék csak úgy akármit lerajzolni/festeni. És így kb. mindenben.

Érdekelni érdekel a művészet, az ilyen kreatív dolgok, a matematika ,a biológia, a galaxis is eléggé.


2. Pontosan, akármit csinálok nem leszek benne a legjobb, vagy éppen kiemelkedően jó.

2021. jún. 10. 23:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ezért csinálom már húsz évesen a negyedik szakmámat. 😂 Persze amihez kell ahhoz értek.
2021. júl. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!