Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Baj lehet abból, ha céges...

Baj lehet abból, ha céges mobilnetet használva élőben streamelnék vezetés közben facebook csoportban?

Figyelt kérdés

Van egy zárt barát csoport facebook-on és arra gondoltam, hogy munkából hazajovet streamelném az utat miközben dumálnék és feltett kérdésekre válaszolnék akár munkával kapcsolatban (élő vlog).


Lehet ebből baj, vissza nézik az adatforgalmat (1 hónap alatt eddig egyáltalán nem használtam a céges telót)?

Vagy inkább a biztonság kedvéért mellőzzem ezt az ötletet?



2021. jún. 3. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vezetés közben szerintem minden ilyen jellegű dolgot mellőzz...
2021. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebbol vannak a balesetek

Vezetes kozbe amugy se szabad mobilozni meg chatet olvasni

2021. jún. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mellőzd.

Vagy MAXIMUM rögzítsd a kamerát, és a chat olvasása NÉLKÜL beszélj valamiről, ilyet csinált egy kamionos ismerősöm, rögzítettmenetkamera, nézhetted merre jár meg közben beszélt, de nem nyomogatta és olvasgatta a telefont, a vezetésre figyelt. Így szerintem nincs gond vele.

Ha ilyen olvasgatós-chatelős streamet csinálna vezetés közben egy barátom, szerintem megszakítanám vele a kapcsolatot, legalábbis minimalizálnám...


Szóval szerintem döntsd el hogy kérdezz-felelek vlogot akarsz, vagy "nézzétek merre autózok" streamet - vagy legalábbis külön készítsd a kettőt.

2021. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Természetesen konzolon rögzített telóra gondoltam. Bekapcsolom és céges mobilnetet használva vlog-olnék (bár lehet kitakarná a kamerát a konzol) miközben vezetek. A lényeg a kérdésemben, hogy céges szempontból ez aggályos-e, hogy ilyenre használom a mobilnetet? Csekkolhatja-e az informatikai részleg vagy valaki?

De mindegy, akkor szerdán rögzítek a sajátomon a Domino Day által (szerdánként 1 GB ingyen van).

2021. jún. 4. 15:59
 5/5 A kérdező kommentje:

Konzol alatt ezt értem: [link]


Akkor az élő Q&A chat-et is mellőzöm, okés, max dumálok valamit, de a lényeg továbbra is, hogy céges mobilnetet használhatok-e ilyen hobbi célra?

2021. jún. 4. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!