Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennétek ide dolgozni?

Mennétek ide dolgozni?

Figyelt kérdés

Előző munkahelyem megszűnt, 4 hónapja munkanélküli vagyok. Végre lenne egy állás lehetőség, de pont azon a munkahelyen, ahol az egyik exem dolgozik. Mondtam kizárt, hogy én oda menjek, majd biztos lesz más. Csak igazából félek, hogy nem lesz más, és a tartalékaimból max nyár végéig jövök ki, ha a nyaralást elfelejtem. Ismerősök azt mondták, hogy hülye vagyok ha emiatt meg se próbálom, ki tudja mikor lesz a következő? De én nem akarok vele találkozni, meg nehogy azt higgye hogy miatta mentem oda... ti mit csinálnátok? Elfogadnàtok vagy inkább még várnátok?

L/25


2021. jún. 4. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vállald el,felesleges ezen tépelődni, legfeljebb ha nem frankó otthagyod.
2021. jún. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincs más lehetőség a környéken?

Ha semmiképpen nincs más lehetőség akkor elvállanám, legalább ideiglenesen lesz munkád, aztán közben lehet keresgélni ha mégsem tetszik.

2021. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én elvállalnám, de ha zavarna és kellemetlenül érezném magam miatta, akkor a próbaidő alatt próbálnék mást keresni.
2021. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!