Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » INFJ-k! Mit dolgoztok? Szereti...

INFJ-k! Mit dolgoztok? Szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés

2021. jún. 4. 15:54
 1/3 anonim válasza:
100%
Informatikával foglalkozom, de szeretnék váltani.
2021. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Informatikai cégnél vagyok, de az üzleti oldalon, projektmenedzsment illetve üzleti folyamatmenedzsmenttel dolgozok, business analysis, változásmenedzsment, sokoldalú munka.

Szeretem, de fölöslegesen jópofizni már nem szeretek másokkal, csak kb 2-3 emberrel vagyok igazán jóban az egész cégben. Célorientált vagyok a projektjeimben, de azért segítőkész egy bizonyos pontig. Visszajelzések alapján szeretik ezt bennem legtöbben.

Szeretem a munkám alapvetően, bár a céges politika iszonyúan fáraszt, sajnos nagy kihatása van a munkámra.

2021. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Recepciós vagyok, nem rossz, de elég hamar lemeríti a social batterymet, hogy úgy mondjam.
2021. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!