Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszélgetni, barátkozni...

Beszélgetni, barátkozni szeretnék MBTI (személyiségtípus) alapján. Valaki?

Figyelt kérdés

Olyan embert keresek, aki tudja mi az az MBTI, és tudja a személyiségtípusát.

Én INFJ vagyok.

(Elvileg ezekkel a személyiségtípusokkal jól kijövök. ENFP, INFJ, INFP, ENFJ)


Nem azt mondom, hogy így be lehet határolni az embereket, de szeretnék tenni egy próbát kíváncsiságból.

20 éves lány vagyok, van párkapcsolatom, szóval ennek tudatában írjatok, tényleg csak beszélgetni szeretnék.


[link]



2021. ápr. 18. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Az MBTI nem alkalmas arra, hogy megmondja, kikkel jössz ki jól :) Én is INFj vagyok és pont nem kimondottan az általad felsoroltakkal jövök ki jól. De, ez csak zárójeles megjegyzés volt :)
2021. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, nagyon sokat olvastam a témával kapcsolatban, de ötletem sincs, hogy milyen személyiségtípusú emberekkel jövök ki, a felsorolásban szerepeltek csupán példák, ami az én véleményem szerint jó lehet.

A kíváncsiság miatt tettem fel így a kérdést, ha nem jön össze ez alapján, azzal sincs semmi baj. :)

2021. ápr. 18. 21:58
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

INFJ-A/INFJ-T (Védőügyvéd) személyiségtípus vagyok a teszt alapján.

Ezek szerint én kiestem :/ :D

2021. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Az én személyiség típuson INTJ
2021. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
3: Az INFJ a második a felsorolásában a szimpatikus típusok között, és a kérdezőnek is ugyanez a típusa, te IQ-bajnok... Miért estél volna ki?
2021. ápr. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. INTJ vagyok, 21 éves. Szívesen beszélgetek. Az MBTI erre nagyon jó.
2021. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ENFP, 18/l :D
2021. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!