Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más hogy bírja a megfeszített...

Más hogy bírja a megfeszített munkatempót, hogy teljesen lefárad a rákerülő munkamennyiségtől vagy a szellemi lefáradástól? Mit csinál?

Figyelt kérdés

Itt még egyszerűen mint egy darálóban, akit nap végén kiköpnek, úgy érzem magam az új helyemen még sokszor.. Megbeszélés megbeszélés hátán, közben folyton bejövő feladatok. Ennek az kell, a főnöködnek az, a másiknak meg amaz.


ÉS rotálódsz körbe körbe nap végégig, amikor agyilag annyira aki vagy már merülve, hogy semmit nem tudsz már csinálni egy-egy ilyen nap után.


Pedig a munka ezt leszámítva tetszene (tetszik is), ha nem lenne ez az agyonhajszolás. persze még idővel ez csillapodhat, bízom benne. Szeretném megszokni, és nyilván kénytelen is leszek..


De másnak mi a trükkje, hogy lehet ezt bírni? Vagy konkrétan hétfőtől péntekig más is zombi, és péntektől vasárnapig él, megy el programokra és foglalkozik a barátokkal, családdal, stb?



2021. jún. 4. 23:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Meddig bírtad ilyen helyen/munkakörben?
2021. jún. 4. 23:05
 2/7 A kérdező kommentje:

Amúgy leírom, én mit csinálok eddig:

meditációs zene, gyertya, könyvolvasás. Séta nap közben (akár ebéd szünetben, vagy munka után) kint a levegőn, hogy kiszakadjak kicsit.. Beszélgetés családtaggal telefonon vagy baráttal.

2021. jún. 4. 23:08
 3/7 Metionin ***** válasza:
44%
Nekem a sport segít, ott kikapcsol az agyam.
2021. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Megyek majd dietetikushoz meg vérvétel meg minden. Rendbe kell rakni a tápanyogok-vitaminok szintját. És hát kell a mozgás is. Ha szellemi minkát végzel, akkor érdmes minden hétvégén kimozdulni természetbe. Ellazít... délitán meg bármi, ami lefáraszt fizikailag az jó. Csak figyelni kell rá, hogy pótold a kiesett cuccokat, ami nagyon nehéz.
2021. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ésavíz. Igyál annyit, amennyit csak tudsz!
2021. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hazaérek, alszom.

Himeofficeos napon a nap végén már sehol se kényelmes, a földön ülök. Az aznapi utolsó email elküldésével eldőlök a földön és csak létezem.

2021. jún. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok most én is mint te. Bassza a csőröm, hogy a hülye kollégának levágnak 3 feladatot az asztalára, nekem meg tizet. Ezért inkább nem nézem azt, mást mennyire hajtanak hozzám képest és szedek Valerianát. Nap végén aludni szoktam. Nem tudom, mi lesz így, de valahogy hozzászokom majd.
2021. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!