Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek esélyes találni...

Szerintetek esélyes találni olyan munkahelyet (szellemi munkavégzés), ahol szinte csak férfi kollégáim lennének?

Figyelt kérdés

Kicsit teoretikus a kérdés, de komolyan gondolom!

Nagyon utálatosak a női kollégák, nem bírom őket elviselni. :( Jelenlegi munkahelyemen is áskálódnak, alattomosak, gonoszak... nagyon sokat stresszelek miattuk.

A fiúkkal általában jól kijövök :)


2021. máj. 26. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És nem tudod megvédeni magad tőlük?
2021. máj. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte sosincs női kollégám csak nagyon elvétve.

Elmúlt 10 évben volt kettő.

IT -n dolgozom.

2021. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Nem :( Lány vagyok és sajnos nagyon érzékeny. Nem tudok ezen változtatni, ilyen vagyok és kész. De olyan helyen sem akarok dolgozni, ahol meg egyáltalán nincsenek kollégáim, mert örülök azért, ha valaki néha hozzám szól.


#2 ja nekem is ez a terület fordult meg a fejemben... Jó lenne, ha valami ilyesmi helyre be tudnék jutni.

2021. máj. 26. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csupa férfi kollégával dolgozol, ők meg lehet, hogy szexista módon viselkednek majd, ha esetleg a csinos kategóriába tartozol. :)
2021. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy milyen területen. Gazdaságin kb. esélytelen, mert a döntő többség nő szokott lenni, de mondjuk IT-n vagy mérnöki területen már jobbak az esélyek, hogy ne legyen sok nő.

Amúgy meg ők sem egyformák, egyáltalán nem mindegyik utálatos. Lehet most pont egy rosszabb társaságot fogtál ki, de ebből még ne vonj le messzemenő következtetéseket.

2021. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most szoftverfejlesztőként dolgozom, és szűkebb fejlesztő csapatban nincs egy nő sem. Persze az egész cégnél rengeteg van. De az IT-n belül is sok nő dolgozik tesztelőként, business analystként, webdesignerként stb, szóval itt is nagyok a különbségek a szegmensek közt.
2021. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csomagfutár vagyok, csak férfi kollégáim vannak.


Nem szexisták, nem hajt rám senki, mindenki haver.

Álommeló!

Amióta olyan helyen vagyok, ahol nincsenek nők, nem megy a folytonos kibeszélés, meg szarkavarás. 😅

2021. máj. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És mihez értesz úgy egyébként?

Pl mérnöki területeken általában több a férfi. Pl nálunk a fejlesztésen nulla nő van konkrétan. De ez nem sokat segít, ha fingod sincs a robotokról meg az ipari automatizálásról.

2021. máj. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem meg konyhán csak női kollégáim voltak. XD El voltam velük, csak kezdtem megunni azt a stílust, még jó hogy nem mentem le az ő szintjükre. Van valami benne, hogy rengeteget pletyiznek és áskálódnak, jó esetben épp azt a személyt, aki nincs ott. :D Fosos tyúkok...
2021. máj. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van, de baromság ez alapján szelektálni. Nekem csak nő kollégáim vannak, nincs áskálódás, mindenki jó fej. Páromnak csak férfi kollégái vannak, fúrják egymást és rosszindulatúak.

Szóval én nem alapoznék erre, könnyen csalódás lehet.

2021. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!