Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is volt ezzel így?

Más is volt ezzel így?

Figyelt kérdés
Több munkahelyem is volt, ahol az első héten szinte semmit sem csináltam és mindenki nagyon elégedett volt, aztán mikor a második héten teljes gázra kapcsoltam és vért izzadtam, akkor máris túl lassú voltam és a kirúgás fenyegetett. Nem értem ezt az egészet. Miért van az, hogy gyorsabban és jobban dolgozok, mégis rosszabbul?
2021. jún. 5. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul csinálod a munkádat. Amíg nem csinálsz semmit, addig hibát sem követsz el, ahogy elkezdesz dolgozni, jönnek az elrontott dolgok 😁
2021. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy hét volt a betanulás, akkor kb. azért nem szóltak, mert az elvárás is nulla volt. A második héten meg dolgozni kellett volna, csak nem ütötted meg a szintet.
2021. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!