Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyváltás után esetleg...

Munkahelyváltás után esetleg vágytatok vissza a régi helyetekre?

Figyelt kérdés
Munkahelyet váltottam a jobb fizetés miatt, de valahogy nem találom a helyem. A munka megy, meg elvileg jól is csinálom , de valami nem kerek. Folyamatosan a régi helyem van az eszemben.Mindenki azt mondja , hogy majd elmúlik és hülye lennék visszamenni... A héten ráadásul beszéltem a régi főnökhelyettesemmel aki vár vissza ha meggondolnám magam. Volt már valaki hasonló cipőben? Elmúlik ez az érzés vagy érdemes a szívemre hallgatnom?
2021. jún. 6. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sose vágytam vissza :D :D viszont mindegyik helyről vannak munkatársak akikkel szoktam találkozni.
2021. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt ilyen, nekem 2 váltásba került, mire megtaláltam a helyem és nem sírtam a régi után. Te érzed mi a jó neked, én az első váltásomnál lévő cégnél marha jól kerestem, de nem passzoltam a társaságba, szakmailag se volt annyira kihívásom, ezt jeleztem a vezetőségnek is és amint bejött a korona leépítettek, hogy tudták, hogy nem vagyok stabil ember. Utána a következő cégemnél a csapat nagyon jó volt, de a felsőbb vezetőséggel nem értettem egyet, a fizetésem se volt az igazi, így most találtam csak még a helyem. Én amúgy X cégemhez a mai napig szívesen visszamennék, de addig nem, amíg egy elég szutyok kolléganő még a cégnél van.
2021. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
2-es vagyok - amúgy nézz utána a Corporate Stockholm Syndromenak. Én akkor szabadultam meg az etalon cégemtől, amikor rájöttem, hogy teljesen beteges a viszonyom a munkahelyel, amúgy borzasztó volt ami ott ment, de a nagy nyomás miatt felértékeltem minden ottani kedves szót. Azért ha sokan mondják, hogy hülye lennél visszamenni gondolkozz el ezen.
2021. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy vágytam vissza, de általában arról volt szó, hogy 1-2 dolgot hiányoltam, ami az előző munkahelyemen történt. Olyan is volt, hogy hívtak vissza korábbi munkahelyre, de mivel kevesebb fizetést ajánlottak, mint amivel eljöttem onnan, nem bólintottam rá.
2021. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Fuuu nekem eddig 2 helyem volt ahonnan úgy jottem el h utána itthon itattam az egereket hetekig😥hirtelen hulye lepes volt mindkettő. Azóta sok helyre behívtak azt hittem múló szerelem s jon egy újabb igazi de nem semmi lelkesedes h na ez az ,,igazi nagy dobas,, lesz. Konnyen felvesznek helyekre amúgy. Elso szerelem munkahelyem utan 5öt hagytam ott pedig jók voltak a maguk módján sehol nem találtam a helyem úgy mint ott. Most is úgy vok h tok szupi ahova bekerultem de vhogy nem is tudom😔talán idovel változik ez is. S nem azért mert az ember nem talál jobbat csak emlékek élmények fűzik a régihez s azt keresi az újban is.
2021. jún. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sajnos nagyon hiányzik a régi munkahelyem, nagy szerelem volt! De a kilátástalanság miatt váltanom kellett, mivel ott csak közmunka lett volna továbbra is...
2021. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahh, de jó olvasni, hogy nem csak én vagyok ilyen, min pl 5-ös: én is még húszon évesen, az első igazi munkahelyem után hasonló "ámokfutásn" mentem át. Meg akartam találni a helyem, ott, ahol jól érzem magam, de több rossz helybe is belefutottam, lelki őrlő volt az az időszak. :( Nekem is kb 4-5. hely volt, ahol végül megtaláltam újra a helyem. De megérte továbbmenni! :)


Most ugyanígy vagyok évek után, váltottam.. Keresem a helyem. Többször eszembe jut most, hogy visszavágyok. :(


Nálad mi lett azóta kérdező?

2021. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es! A szívemre hallgattam és visszamentem. Jó döntés volt, és még bűntudatot sem érzek, mert ők hívtak. Sokkal jobb mint régebben!
2021. szept. 24. 09:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!