Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Történt már valakivel ilyan...

Történt már valakivel ilyan ultra kínos dolog?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon hülye voltam tegnap... Munkahelyekre jelentkezem az egyik álláskereső oldalon keresztül, és amikor el akartam küldeni az életrajzomat, csak egy kis ablak ugrott fel, ahová beírtam az email címemet, a tárgyat, és csatoltam az önéletrajzomat + motivációs levelet egy rövid üzenettel.

Az a baj, hogy több email címem is van, amelyek közül egy a régi, a legmegfelelőbb azonosítójú email címet használtam (tehát ami így néz ki: vezeteknev.keresztnev80@gmail.com


Igen ám, csak nem emlékeztem, hogy tavaly, én hülye, pont ezt az akkor még és azóta sem használt fiókot használtam youtubeon trollkodásra, és változtattam meg a képemet egy hülyeségre, a nevem pedig két káromkodás volt.

És ugye itt a probléma... a cégek látták a képet és a káromkodós kamu nevet is... ma léptem be először ebbe a gmailbe, akkor vettem észre.

Majd lesül a pofámról a bőr. Azonnal megváltoztattam, de szerintem már úgy kapják meg.


Nem tudom, hogy értitek e amit mondok, megpróbálom összefoglalni: Ugye amikor belépünk a gmailbe látjuk a fiókunkhoz tartozó képet és a nevünket, de amikor egy másik weboldalon küldünk egy emailt egy random felugró ablakban, akkor ezek ugye nincsenek ott. Én meg már nagyon régen léptem be ebbe a gmail fiókba, nem emlékeztem hogy pont ez volt fenntartva trollkodásra...


Járt még valaki hasonlóan?


2021. jún. 8. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Hát, nem sok ilyen mértékű hülye van, attól tartok nehéz lesz találni sorstársakat.
2021. jún. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
99%

Ne aggódj :D Maximum (nagyon nagy valószínűséggel) nem fognak felvenni, ennyi az egész. Hány helyre küldted el?


Amúgy ha én lennék a főnök, lazára venném. Válaszolnék az emailedre, majd így köszönnék el:


Üdvözlettel,

Te Is Az Enyémet

2021. jún. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megeshet mással is,baj nem lesz belőle csak lehet ez alapján nem veszik komolyan a jelentkezésedet.

Tanárom sokat mesélt ilyen sztorikról,hogy diákjai mikor végeztek a tanulmányaikkal csomóan nem ,,hivatalos" email címről jelentkeztek állásra,hanem ugyanilyennel,mint te.

2021. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem történt hasonló, csak a tanáromnak küldtem üzenetet ilyen komolytalan email címről (valami cicamicás volt, ha jól emlékszem)

Ő válaszolt, nem volt belőle semmi probléma. Pedig... pedig ez egyetemen történt ::D

2021. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt anno általánosban ilyen. Az egyik videós akit akkoriban néztem mindig ilyen nemiszerves poénokat sütött el, de ilyen félig cuki-nevetséges stílusban és megtetszett ez a dolog, mert vicces volt. Ezért hát beállítottam a képemet egy kecskére és átneveztem magam "a szádba kuki"-ra. Amikor egy iskolai feladatot kellett csinálnom az osztály nevében és azt elküldeni az igazgatónak akkor nem elég, hogy csak gyorsan összedobtam valamit, hanem még ezzel az e-maill címmel is küldtem el véletlenül. Mondanom sem kell, hogy másnap az osztályfőnök elég idegesen fogadott... :D
2021. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Ami viszont nekem kicsit visszás, hogy miért kell emberekkel trollkodni egyáltalán a neten? Neked lehet, hogy szórakoztató, de a legtöbb trollkodás amit én láttam az inkább undoritó és bántó. De legalább már a munkaadóid is tudni fogják ezt rólad, csak nehogy véletlenül beleakadjanak 1-2 kommentedbe a neten...
2021. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ezért van két e-mailem, egy outlook és egy gmail. A gmail kizárólag YouTubeozásra, az outlook meg munka és egyéb magánjellegű dolgokra van használva.
2021. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak hasonlóan.

Egyszer történt velem ilyen azóta mindig figyelek.

Régen mikor nekem is volt ilyen más emmailem amit csak youtube csatorna, twitter, pinterest meg egyéb fiókokra használok és mindenhol szeretem ha azonos a nevem és az ilyen angol mittudomén volt 2 különféle szó meg egy szám a kedvenc dolgaimmal ami japán.

Ezt nem használom semmire csak hogy legyen külön fiókom mindenhol.

No láttam egy szupi állást és már ne emklékszem mi volt de örülök hogy nem hívtak mégsem mert észrevse vettem hogy nem váltottam át emailre és azzal küldtem az én önéletrajzomat amit később vettem észre..

Renddesen volt megfoglamazva az email és az önéletrajz de olyan cikinke éreztem magam de nem az a legnagyobb cikség amit ekövettem.:D

így ahogy láttam egy ideig hogy nem hívnak megkönynebbültem.

Nem kínos a email nevem de ez olyan hogy privát és hát nem derül ki ki a feladó :D..megértelek kérdező. de ez annyira nem kínos.

2021. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Jó tudni azért, hogy nem vagyok egyedül :)


6-os válaszoló:

Ezt úgy kell elképzelni, mint amikor egy például Hitlerről szóló videó alá odakommentel valami vicceset valaki Adolf Hitler névről.


Én is hasonlóan trollkodtam külföldi videóknál, csak más témában, más témájú videók alatt.

2021. jún. 8. 16:50
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hülye neve van az email-emnek,szerintem sok helyre ez miatt sem vettek fel :D szóval igen.
2021. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!