Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Történt valakivel valami...

Történt valakivel valami természetfeletti dolog?

Figyelt kérdés

Kedvem támadt szellemes sztorikat olvasni:)

Nem kérek bunkó válaszokat!



2014. jún. 16. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj inkább te, mi meg majd elolvassuk! :)
2014. jún. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy hatalmas, fekete korongot láttam Börzsönyben az égen, fényes nappal. 1-2 másodpercig tartott az egész, hihetetlen sebességgel eltűnt a messzeségben hang nélkül. Két bátyám is velem volt, ők nem látták sajnos. Nem zárhatom ki, hogy érzéki csalódás volt, nem igazán hiszem, hogy itt röpködnének körülöttünk az idegenek.. de nagyon élesen megmaradt ez az emlék, sokszor eszembe jut. Kb 8-10 éve történt.
2014. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A múltkor kivittem a szemetet, ami nem jellemző rám, s valami félelmetes érzést éreztem a gyomromba, mintha örülnék annak, hogy jót cselekedtem másokkal ez már elég természetfelettinek hangzik?
2014. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!;))
2014. jún. 18. 15:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ötéves kislányom. Pár hónapja történt, hogy lefektettem aludni. Kicsit később halottam, hogy még mindig ébren van, mocorog.

Bementem hozzá, odahajoltam, és akkor azt mondta:


- Anya, félek! Valaki van az ágyam alatt...

- Nincs senki az ágyad alatt, kicsim -mondtam neki - de azért megnézem, jó?


Letérdeltem és benéztem az ágy alá.

És tényleg volt ott valaki.

A kislányom volt az ágy alatt. Még egy példányban. És azt mondta:


- Anya, félek! Valaki van az ágyamban...


Csak arra emlékszem, hogy ordítottam, sikoltoztam, aztán kijöttek a mentők, kaptam egy injekciót, és senki sem hitt nekem, és senki sem hisz azóta sem!

2014. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aaaaaz igen O.o

Uh.. hát ha ez tényleg megtörtént, kemény..

Ha nem, akkor is zsír horrorsztori :D

2014. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kovácsdani válasza:
De durva! Ittál előtte? Könyvet kéne írnod, komolyan!
2014. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó horrorsztori,köszi!:3
2014. aug. 10. 15:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm mindenkinek az elismerő sorokat. Nagyon kedvesek vagytok.


Néhányan megkerestek üzenetben is, de nem reagáltam rá, mert túlságosan felkavaró számomra ez az egész. Eddig bárkinek elmondtam, senki sem hitt nekem, ezért jólesett, hogy megoszthattam, és hogy közületek többen is pozitívan állnak hozzá.


Magánban jött kérdésekre utólag válaszolva: igen, azóta már természetesen "csak" egy példányban létezik a kislányom.

De azóta sem tudom... és folyton csak ezen gondolkozom... egyszerűen nem tudom, és lassan meg fog ölni a kétség... hogy az igazi maradt-e ott velem, mire a mentők kiértek...

VAGY A MÁSIK!!!

2014. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Múltkor hazafelé sátlok, erre megpillantom a rézfaszú bagolyt. Köszönöm neki, ő is köszön. Indulnék tovább erre utánam kiállt:

Ne menjek a suli előtti erdőbe... hát mondom jól van..

De furcsát álmodtam: a lochnesi szörny testvére a Balatoni szörny beszélt hozzám. Azt mondta, hogy ne hallgassak a rézfaszú bagolyra, de ne induljak el ajándék nélkül. Fel is keltem és az éjszaka közepén elindultam egy lapát szarral a kezemben. ( a szart nem ajándékba vittem neki, azt a rézfaszú bagoly kérte, hogy vigyem el neki. El is vittem volna, de útközben elhagytam valahol. Ajándéknak a Heat of War-t vittem, mert rámsózta az a hülye FredyD. Na de mindegy is elindultam a sötét erdőbe... nagyon sötét volt..... naaagyon!! És még milyen hideg..... Megyek egyenesen erre zajt hallok.

- BUH!! - ugrott ki a bokorból a rézfaszú rozsomák!!

Én meg szaladtam ahogy csak tudtam....



(ezt csak egy hülyeség nem kell komolyan venni...)

2015. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!