Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez hogy működik a gyárakban?

Ez hogy működik a gyárakban?

Figyelt kérdés
Van egy műszakvezető, aki beosztja hogy az adott nap mit kell csinálni vagy mindenki keres magának elvégezni való munkát? Holnap lesz az első napom. operátornak vettek fel.

2021. jún. 9. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
elvégezni való munkát? beállítanak a szalag mellé és csinálnod kell. ott ugyan az az 1 munka van csak, ha operátor vagy.:/
2021. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a műszakvezető oszt be, hogy mit csinálj. Pl. ha nem megy a flakontöltö, akkor másik géphez kell menni stb
2021. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van, hogy mindenkinek tudnia kell dolgoznia a soron lévő összes gépen és elvileg hetente/pár hetente forognunk kéne, amit a többi müszak meg is tesz, de a mi műszakunkban ezt nem csinálják és mindenkinek fix helye van.. :/
2021. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy minden műszak elején a MEO-os mondta meg hogy ki melyik géphez kerül (mindennap más gép)..amúgy asszem általában a MEO-s van felül, utána a műszakvezető, gépbeállító és végül az operátor..vagyis nálunk így volt.
2021. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minőségellenőrzésen dolgozom, de nem sok közöm van a termelés beosztásához
2021. jún. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
A legelső nap megmondják, aztán onnantól azt csinálod.. Nálunk én konkrétan 3 évig ugyanazt...
2021. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


6-os

Akkor ezek szerint a gyárak válogatják, hogy milyen a beosztás..:)


Milyen gyárba vagy? Mert én műanyag (porszívó) gyárban dolgoztam..

2021. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én élelmiszeripari gyárban dolgozom
2021. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Autóelektronikai

#6

2021. jún. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!