Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hónapok óta nem találok...

Hónapok óta nem találok munkát! Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, de szeretnék mellette dolgozni. Dolgoztam már 40 órában is, érettségivel és 3 szakmával rendelkezem. Eddig azt gondoltam, hogy a korona miatt nem találok munkát, kicsit szüneteltettem is mert 10/10 jelentkezésre nem érkezett válasz. Fel sem veszik velem a kapcsolatot, pedig jól adtam meg az elérhetőségeimet. Ennyire túljelentkezés lenne? Még vizsgaidőszak előtt elkezdtem nézni az állásokat napi szinten. Jelentkezek is napi 5-6 munkára, csak olyanra ahova megfelelnék az elvárásoknak. Direkt gyorsan megcsináltam a vizsgáimat hogy minél előbb tudjak dolgozni, de semmi válasz 10/9 jelentkezésnél az az 1 meg autonatijus emailt küld úgy, hogy éjszaka jelentkeztem a munkára és reggel 8kor már jött az email. Azaz gondolom az önéletrajzom sem látták.. diákszövetkezetnél is vagyok, olyanokon keresztül is jelentkezek akikkel még nem állok szerződésben, ők felhívnak néha hogy oké megkapták az önéletrajzom feltesznek 3 sablon kérdést majd közlik, hoy továbbítják a szakmai vezetőnek meg a cégnek az önéletrajzom és majd mindenképp megkeres vagy a cég vagy ők. Aha, soha senki. elkeserít nagyon a helyzet.

2021. jún. 11. 18:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nyelvvizsgával is rendelkezem, és általában szakirányú gyakornoki munkákra jelentkezem mert az az elsődleges célom, illetve adminisztrátori, asszisztensi, recepciós, adatrögzítős állásokra. De már igazából mindenhova ahova megfelelnék az elvárások alapján.
2021. jún. 11. 18:05
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Sajnálom. A kovid megreszelte a munkatársadalmat is meg mindent.
2021. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Komolyan már kezdek depressziós lenni emiatt pedig nem jellemző rám. Szeretne azember dolgozni és nem tud. Mellesleg egyik ismerősömet meg a munkák találják meg, nem is keres munkát 😀
2021. jún. 11. 18:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg jelentkezhetnél olyan állásokra is amik nem feltétlen felelnek meg ezeknek a pozícióknak.


Hol laksz egyébként?

2021. jún. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Budapesten. Eladói pozikra is jelentkezem, hostessnek is de semmi :(
2021. jún. 11. 18:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se találok nagyon.

30-bol csak 5-en irtak. 5-bol 3 koronavirus miatt nem tudnak alkalmazni.

2021. jún. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%

Gyári munka?

Addig dolgozz amig nem talalsz masik munkat

2021. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne magadat hibáztasd. Sajnos mostanában különösen nehéz. Amúgy elárulom, hogy nekem két diplomával és három nyelvvizsgával szintén hónapokig kellett keresgélnem, mire lett valami (még tavaly).


A legfőbb gond, hogy a jelentkezésed sokszor meg sem nyitják, így esélytelen a kapcsolatfelvétel.

2021. jún. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem az vált be, hogy kevesebb mint egy oldal az önéletrajzom, legfontosabb van felül és csak a lényeg van rajta.

Arra alapozok, hogy rövidet nagyobb eséllyel elolvassák.

2021. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Amiket leírtál munkákat, pont azok, amikre a legtöbb sulis és pályakezdő jelentkezik. Erre valóban elég kicsi az esély, hogy felvegyenek.

Ismerősöknek hintsed, hogy munkát keresel, úgy nagyobb az esély, hogy találsz valamit.

2021. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!