Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szimpatikusak vagyunk egymásna...

Szimpatikusak vagyunk egymásnak hónapok óta kerülgetjük egymást de mégsem alakul semmi mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Félős nyuszik vagytok mind a ketten.. esetleg lépj valamit..
2013. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az, hogy egyikőtök sem mer lépni.
2013. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hivd el valahova mikor alkalmad adodik ra, vagy m$enj oda hozza es mondd meg neki, hogy szep a szeme s nem all el a fule, hatha bejon

:),

2013. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
te vagy a fiu/lany?
2013. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

te vagy a fiu/lany?

korotok?

2013. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Húúha. Saját magatoknak ártotok, ha nem léptek.

Lány létemre lazán elmondtam a srácnak, aki tetszett, hogy nagyon is szeretném, ha lenne köztünk több is. Nem vártam meg forgolódtam álmatlanul éjszakánként, hogy a kiszemelt fiú nem lépett, pedig éreztem, hogy neki is többet jelentek.

Mire kell várni? Olyan hosszú lenne az élet, hogy hónapokig meg évekig fűzzük egymás agyát? :D

2013. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

edes istenem, ha annyi lazasagot adsz, mint az utolsonak van... :D

total ezt gondolom, csak nem merem megvalositani. tul befosi vagyok hozza. csak felek, hogy kirohog a pasi.

2013. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!