Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hónapok óta nem találok...

Hónapok óta nem találok munkát! Mi a gond velem?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, de szeretnék mellette dolgozni. Dolgoztam már 40 órában is, érettségivel és 3 szakmával rendelkezem. Eddig azt gondoltam, hogy a korona miatt nem találok munkát, kicsit szüneteltettem is mert 10/10 jelentkezésre nem érkezett válasz. Fel sem veszik velem a kapcsolatot, pedig jól adtam meg az elérhetőségeimet. Ennyire túljelentkezés lenne? Még vizsgaidőszak előtt elkezdtem nézni az állásokat napi szinten. Jelentkezek is napi 5-6 munkára, csak olyanra ahova megfelelnék az elvárásoknak. Direkt gyorsan megcsináltam a vizsgáimat hogy minél előbb tudjak dolgozni, de semmi válasz 10/9 jelentkezésnél az az 1 meg autonatijus emailt küld úgy, hogy éjszaka jelentkeztem a munkára és reggel 8kor már jött az email. Azaz gondolom az önéletrajzom sem látták.. diákszövetkezetnél is vagyok, olyanokon keresztül is jelentkezek akikkel még nem állok szerződésben, ők felhívnak néha hogy oké megkapták az önéletrajzom feltesznek 3 sablon kérdést majd közlik, hoy továbbítják a szakmai vezetőnek meg a cégnek az önéletrajzom és majd mindenképp megkeres vagy a cég vagy ők. Aha, soha senki. elkeserít nagyon a helyzet.

2021. jún. 11. 18:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nekem is egy oldal az önéletrajzom, csak a legfontosabb dolgok és jól van szerkesztve egyből látni a lényeget. Nem is egy europassos sablon önéletrajz. Letisztult, szép, egyedi. Már mondtam ismerősöknek is de semmi nem jött tőlük sem. Gyári munkákat nem is láttam, meg őszintén oda nem is szívesen mennék. Inkább ezek tetszenének ezeket szívesen is csinálnám nagyon, testhezállóbb lenne. De akkor még kivárok. Meg gondolkodom már ha ennyire kilátástalan a helyzet akkor belevágok egy szépségipari vállalkozásba és akkor teremtek magamnak én munkahelyet. De ahhoz is jobb lett volna kicsit még gyűjteni, de hát ez van :( Sajnalom, hogy más is tapasztalja ezt, még több diplomásan is..
2021. jún. 11. 22:37
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért hirdetik, ha közben nem is tudnak felvenni embereket? Meg mi az, hogy nem nyitják meg a jelentkezést? Akkor mi alapján akarnak munkaerőt találni?
2021. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%
Most még jó helyzetben vagy, mert diákokat szeretnek.foglalkoztatni az adókedvezmény miatt. Ha már meglesz a végzettséged, akkor még ennyi esélyed se lesz... kezdj hozzászokni, hogy nem fogsz tudni elhelyezkedni a szakmádban.
2021. jún. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Velem is ez van.


Pedig végzős vagyok villany bsc-n, van gyakornoki tapasztalatom is, nyelvvizsga stb...


Hát, elég sötétnek tűnik a jövő.


F

2021. jún. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!