Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki ha nem Budapesten dolgozok?

Ciki ha nem Budapesten dolgozok?

Figyelt kérdés

Sikerült találnom egy számomra közel álló munkát és még közel is van mint Budapesten belül néha kellett mennem helyekre.

Lett volna a közelben is de sajnos elhalasztottam azt a lehetőséget ami kicsit bánt de most örülök ennek a lehetőségnek is.

Viszont Budapest helyett Budaörsön van, ami igaz nem nagy távolság de mégsem Budapest.

De fizetésben viszont nagyon jó. Mondták is többet fizetnek mint máshol ilyen féle munkáért.

Csak hát nem tudom furcsálnák e egyesek ha egy budapesti mégsem budapeste dolgozik ahol annyi állás van de én viszont nem szerentém tovább húzni a halogatást munkakereséssel így elvállom a legszimpatikusabbat ami ez volt persze.



2021. jún. 12. 02:27
 1/8 Spelenor válasza:
100%
Úgy őszintén, ha van egy jó munka ajánlatod e neked is tetszik, kit érdekel mások mit gondolnak? :D
2021. jún. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Miért lenne ciki? Hogyha téged nem zavar az, hogy messze kell menned ahhoz, hogy dolgozhass, akkor nyugodtan. Mellesleg mások véleményével ne törődj.
2021. jún. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fsms ***** válasza:
100%
Saját életedet éld, nem foglalkozz mások hülyeségével.
2021. jún. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Tudod mi a borzasztóan cink,totál gáz és nem trendike?Az hogy felnőtt embernek ilyen kérdés egyáltalán az eszébe jut és az a baj nagyon sok hasonló kérdés van.

Mégis ki a halált érdekli hogy hol dolgozol,honnan jön ez hogy egy budapestinek Budapesten kell dolgoznia mert ha nem ott dolgozik akkor ciki és kinézik?Ez akkora hülyeség,ha jó a munkahely és nem 2 órát kell bejárni akkor nem mindegy hol van?

A megfelelési kényszert és el kéne engedni,csináld azt amit akarsz,pont senkit nem fog érdekelni hogy mit csinálsz és ha érdekelné neked le kéne szrni nagyívben

2021. jún. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg van jópár budapesti kerület, ami messzebb van tőled mint Budaörs.
2021. jún. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyerekek hogy kaphatnak jól fizető állást?

Vidékről költöztem Budapestre, az agglomerációban dolgozom. Soha eszembe nem jutott volna, hogy ez probléma lenne

2021. jún. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Igen, szégyenld el magad...
2021. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7.tudtam..nagyon gáz akkor...szégyellem is magam nagyon el nem tudod hinni mennyire..:( :(!
2021. jún. 12. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!