Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmagányosodott felnőttként...

Elmagányosodott felnőttként hogyan tudnék új barátokat találni? Otthonról dolgozom, ezért nincs olyan munkahelyem, ahol kapcsolatokat tudnék szerezni. Budapesten élek, harmincöt éves nő vagyok.

Figyelt kérdés
2018. okt. 9. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Vagy kimozdulsz eljarsz otthonrol vagy ismerkedsz a neten de a valo eletben sokkal jobbak az eselyeid. Ennyi lehetoseg van, de ezt mar tudhatnad igazan magadtol is.
2018. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Választasz egy hobbit, tanfolyamot, sportot, és eljársz órákra, talán lesz a csoportban szimpatikus személy. Ha szereted az állatokat, akkor menhelyen önkénteskedhetsz, ott aztán sok jólelkű, de magányos emberbe lehet belebotlani :) És ha végképp nincs ötleted, akkor keress Faceen túrázni járó csoportokat, egy nagyobb séta alatt egy csoport emberrel lehetetlen nem ismerkedni. Kimozdulni muszáj lesz, senki nem fog becsengetni, hogy “lakik itt egy kedves, vicces nőszemély?” szóval szánd rá magad, eleinte biztos furcsa lesz, de csak te tudsz változtatni az életeden. Először könyveled el sikernek már azt is, ha odamerészkedsz valahová, de nem kezdeményezel társalgást, idővel egyre könnyebb lesz megszólalnod. Hajrá!
2018. okt. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A túra csoport nagyon jó ötlet!
2018. okt. 9. 21:56
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
én a barátommal úgy ismerkedtem meg, hogy becsöngetett :D szóval van ennek is esélye.
2018. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez elég vicces :) Hozzám is becsöngethetne valaki.
2018. okt. 9. 23:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én irigyellek.

Bárcsak otthonról tudnék egyszer dolgozni,hogy soha ne kelljen idiótákkal érintkezni.

2018. okt. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget dolgozok. Elkezdtem sportolni, a facebook-on beléptem sportközösségbe, és rengeteg emberrel ismerkedtem.meg, akikkel össze lehet jönni sportolni.

Jó kiindulási alap....

2018. okt. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
#6-hirtelen azt hittem hogy ez az én válaszom!
2018. okt. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
szia ,én szivesen ismerkednék veled de már 52 vagyok.sajna én meg a munkahelyemen nem tudok ismerkedni, nincsenek nők.
2018. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Keress egy salsa tanfolyamot! Egy csomó barátságot és néhány párkapcsolatot köszönhettem neki. Igen, 35 évesen is!
2018. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!