Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok, ha egyszer...

Mit csinálnátok, ha egyszer csak nem jönne be a munkatársatok, és senki nem tudna semmit?

Figyelt kérdés

Van egy fiatal munkatársam, aki egy nagyon jó munkaerő volt, szorgalmas, megbízható, szerettem. Viszont az utóbbi pár hónapban azt vettem észre, hogy valami baja van. Nem beszél senkivel, a munkából is visszavett. Próbáltam beszélni vele, de azt mondta nincs semmi. Csütörtökön nem jött be. Kérdeztem a főnököt, nem tudott semmit, neki nem szólt. Kérdeztem a titkárságot, oda se szólt be. Próbáltuk hívni, többen is, nem vette fel. Pénteken szintén nem jött. Én mint csoportvezető, nem férek hozzá egyéb információkhoz, mint pl lakcím, vagy anyja telefonszáma, a főnök meg azt mondja nem kell túlgondolni, majd ha jön megkapja a következményeket. De nekem rossz érzésem van, biztos nagy dolognak kellet történnie, ha csak így szó nélkül egyik napról a másikra nem jön. Ő nem az a fajta.

Nem tudom, tényleg én parázom túl? Ti mit csinálnátok? Aggódom érte, egész hétvégén ezen jár az agyam…


2021. jún. 12. 11:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Történt valami azóta Kérdező?
2021. jún. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Jól van, már ha lehet így mondani... Sajnos a pszichiátriára vitték, és még nem engedték ki, voltam bent nála.
2021. jún. 19. 12:10
 33/33 anonim ***** válasza:
90%
Köszönöm a visszajelzést, kívánom, hogy minden rendben legyen :) ritka jó kolléga lehetsz, bár több lenne a hozzád hasonlókból :)
2021. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!