Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnátok, ha egyszer...

Mit csinálnátok, ha egyszer csak nem jönne be a munkatársatok, és senki nem tudna semmit?

Figyelt kérdés

Van egy fiatal munkatársam, aki egy nagyon jó munkaerő volt, szorgalmas, megbízható, szerettem. Viszont az utóbbi pár hónapban azt vettem észre, hogy valami baja van. Nem beszél senkivel, a munkából is visszavett. Próbáltam beszélni vele, de azt mondta nincs semmi. Csütörtökön nem jött be. Kérdeztem a főnököt, nem tudott semmit, neki nem szólt. Kérdeztem a titkárságot, oda se szólt be. Próbáltuk hívni, többen is, nem vette fel. Pénteken szintén nem jött. Én mint csoportvezető, nem férek hozzá egyéb információkhoz, mint pl lakcím, vagy anyja telefonszáma, a főnök meg azt mondja nem kell túlgondolni, majd ha jön megkapja a következményeket. De nekem rossz érzésem van, biztos nagy dolognak kellet történnie, ha csak így szó nélkül egyik napról a másikra nem jön. Ő nem az a fajta.

Nem tudom, tényleg én parázom túl? Ti mit csinálnátok? Aggódom érte, egész hétvégén ezen jár az agyam…


2021. jún. 12. 11:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
6%
Ilyenkor az szokott lenni, hogy véletlenül terhes lett, és nem tudja, mit kezdjen az életével.
2021. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy nem parázod túl, és tényleg baj van, de nem tudhatod. És mem nyomozhatsz utána.
2021. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségnek bejelentheted
2021. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Ha Hétfőn se jön be és nem lehet elérni,próbáld meg rávenni az illetékeseket hogy legközelebbi rokonánál/családtagjánál érdeklődjenek vagy lakhelyénél próbálják mekeresni.
2021. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

Én ismertem ilyet. Felkötötte magát a lakásában...

Én azt mondom, annyira rosszul teszik az emberek, hogy semmivel nem foglalkoznak, mindent a szőnyeg alá söpörnek, lévén, nem az ő dolguk. Nem árt néha egy kicsit odafigyelni.

Facebookon esetleg elérheted a rokonait? Vagy rendőrség.

2021. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Facebookon nem mutatja az ismerőseit, és nem tudom a szülei nevét. Igazából azt se tudom, velük él-e még vagy egyedül lakik. 24 éves.

#5 Én is ilyesmitől félek, főleg hogy az utóbbi időben láttam rajta a változást. Ma reggel beszéltem a főnökömmel, kérdeztem ő nem érezné felelősnek magát, ha valami történne, és kiderülne, ő még csak nem is kereste? Azt mondta, akkor hétfőn felvesszük a kapcsolatot a hozzátartozókkal, ha nem jön. De én akkor se vagyok nyugodt, addig még itt az egész hétvége. Szerintem megpróbálok facebookon keresgélni, hátha valami ismerős-ismerősön keresztül el tudom érni. Azzal nem szegek szabályt.

2021. jún. 12. 12:12
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

1. Vagy otthagyta az egész munkát a francba, mert valamiért elege lett belőle. És azért volt rossz kedve..

2. Tényleg valami lelki baja van, és lehet hogy megakarja magát ölni... :((( és az ilyen embert általában nem érti meg senki, és elege lesz abból hogy a süketek között ordít... Szivszaggató :'(

2021. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
9%
Ha az én munkamenetemet befolyásolná akkor felhívnám hogy mi van vele, ellenkező esetben leszarnam
2021. jún. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
#8 az már megtörtént, de nem vette föl, és azóta se tudjuk elérni.
2021. jún. 12. 12:14
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
#8 mert egy büdös tahó vagy...
2021. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!