Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon egyszerű önéletrajz,...

Nagyon egyszerű önéletrajz, létezik?

Figyelt kérdés
Nézegetem az önéletrajokat, és nekem egy nagyon egyszerű verzióra van szűkségem. Ahova jelentkeztem, ott nem kell mind az összes munkahely, meg mettől meddig, én csak ilyen részleteseket találtam. Nagyon profi a legegyszerűbb is. (A legtöbbre nincs válaszom, mert se jogsim, se nyelv, se egyéb tapasztalat, meg mindenféle kérdés amit nem is értek, hogy mi lenne rá a válasz, biztos valami nagyon menő helyre csinálják ezeket). Szerintetek nagyon unszimpatikus lenne ha küldenék egy Worddal készítettet? Abba is bele lenne írva 4 munkahely, ez csak X évtől Y évig (amit interneten találtam még a napokat is kéri, hogy 2019 Jan 20-tól 2021, Szeptember 5-ig). Na ezek aztán teljesen felesleges infók, főleg, hogy egyáltalán nem egy elit hely egy modern irodába. Szinte a takarítónővel egyenlő az a pozíció amit megpályáztam.

#önéletrajz #álláspályázat,
2021. jún. 14. 03:51
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Az önéletrajz mintákban benne van minden adat, ami nem kell, azt nyugodtan lehet törölni.

Ha pedig ilyen cv generátorral csinálod, akkor a normálisabb programok nem írják bele azokat a részeket, amire nem a válaszod vagy nem válaszoltál.


Az emberek nagy része Wordben készíti a cv-t, nincs azzal semmi probléma, ha értesz hozzá.

A Wordben is vannak egyébként sablonok, rá kell menni, hogy fájl/új, és ott nem a szokásos üres lapot kiválasztani, hanem rámenni az önéletrajzok fülre. Ott tudsz választani és azt úgy szerkeszted, ahogy akarod.

2021. jún. 14. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van az első válaszolónak. Még korábban mikor állást kerestem pályakezdőként, akkor nekem is alig volt mit beleírnom. Megírtam wordben, megformáztam, aztán fel is vettek a helyre ahova jelentkeztem. Szóval nyugodtan csinálhatod így. Jó ötlet a wordös sablon is!
2021. jún. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!