Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság már ne is írjam be...

Manapság már ne is írjam be az önéletrajzomba a felsőfokú tanulmányaim, ha egyszerű irodai adminisztratív munkákra jelentkezem?

Figyelt kérdés

Már harmadszorra forszírozták interjún, hogy kevés a fizetés egy diplomásnak, nem kell ilyen magas végzettség, stb.. Jelen helyzetemben bármi többet fizet, mint hogy itthon ülök, meg azért jelentkeztem, mert elvállalnám, ha felvennének, nem viccből.

Nem értem, hogy egyáltalán minek hívnak be, ha nekik ez gond.


2019. ápr. 13. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Inkabb jelentkezz gyari munkara, vagy mosogatni oda felvezsnrk diplomaval is
2019. ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
NIncs jelentőségge ugyan annyi a fizum nekem is diplomával mint az érettségiseké
2019. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Így van, aki diplomás de nem diplomához köthető munkát végez, akkor minek adjon a munkáltató magasabb bért? Én is hasonló helyzetben vok, kevesebb bért kell mondani vagy kitörölni az önéletrajzból a diplomát.
2019. ápr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott keveselni a fizetést, már oda jutottam, ha minimálbér, akkor annyi. Az interjúztatok forszírozták, hogy ennyit tudnak adni és ez kevés egy diplomásnak. Szerintem ne döntsék már el helyettem, hogy mi jó vagy nem nekem. Ezért gondolkodom, hogy inkább kihagyom az önéletrajzomból.
2019. ápr. 14. 08:40
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
Én nem ezt mondtam...
2019. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
A gyarimunka lesz a megoldas vagy moaogatas swgedmunka, ott nem hatranya végzettség
2019. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6: Eddig irodai munkáim voltak. Itt gyár 1-2 nagyobb van, de szerintem ott inkább férfiak dolgozhatnak, én meg nő vagyok. Több műszakot meg nem is tudnék vállalni a kisgyermekem miatt. Árufeltöltőnek szívesen elmennék, de oda meg diákokat keresnek.
2019. ápr. 14. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Árufeltöltőnek, pénztárosnak nemcsak diákokat keresnek, persze lehet, hogy épp nincs felvétel. Nézd meg a karrier oldalakat, tesco, auchan, stb., ott nézd meg, hogy van-e felvétel vagy jelentkezz az adatbázisba!


Nekem konkrétan megmondták a felsőfokúmra, én is középfokúra jelentkeztem, hogy nekem visszalépés lenne ez a munka, mintha pénztárosként dolgoznék csopvez helyett.És még azt is mondták, hogy lehet, megunnám, és akkor kilépnék. Ezt is megértem, hiszen van már tapasztalatuk biztos az ilyen dolgozóval. Patt helyzet.

2019. ápr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8: Nekem is mondták, hogy a tudásomhoz képest nem biztos, hogy ilyen egyszerű feladatokra vágyom, mint amit náluk csinálni kellene abban a munkakörben, csak azt nem értem, minek hívnak be interjúra, ha nekik túl sok a diploma.

Arra jutottam inkább kiveszem az önéletrajzomból, ha ilyen riasztó.

2019. ápr. 16. 06:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze vedd ki, ezer nem eetem hogy 8 altalanos utan minek tanulnak az emberek... Mikor siman el lehet menni gyarbq segedmunkasnak meg ilyen tok jó allasokba, ez az oldal ia azzal van tele hogy minden segedmunkas napi 25-30at keres
2019. ápr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!