Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felettesem athelyezhet a...

Felettesem athelyezhet a megkerdezese nelkul egy masik muszakba? Melyik rendelet rendelkezik ezzel a kerdessel?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attol fugg mi all a szerzodesedben.
2021. jún. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Micimacko67 ***** válasza:
47%
Minden további nélkül!
2021. jún. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Es miert ? Jogilag hol tudok utana nezni?
2021. jún. 16. 18:00
 4/14 Micimacko67 ***** válasza:

Megnézni a munkatörvénykönyvében tudod...


Egyébként a munkarendedet a munkáltatód határozza meg a mindenkori rendeletek alapján. Amennyiben ez az áthelyezés nem érinti az engedélyezett max heti munkaidődet, akkor nincs semmilyen tiltó rész...

2021. jún. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a problema hogy a muszakbol szeretnenek eltenni ketto kedves emberke miatt. A beosztasom elorelathato akar evekre is elore tervezheto. Nem szeretnek elmenni a muszakbol , a beosztasomhoz merten igazitom a maganeletemet. Mint egyebkent minden normalis ember. Es nem erzem azt hogy ketto mocskos ember miatt pont nekem kellene elmenni a muszakbol.
2021. jún. 16. 18:18
 6/14 Micimacko67 ***** válasza:
65%

Ezt most nem teljesen értem...már bocs!

Az mennyiben érinti hosszabb távon az életedet , ha másik műszakban dolgozol?

Munkaidőd ugyanannyi, szabadnapjaid ugyanúgy megvannak...legfeljebb az első 2-3 hét ami zavarosabb lehet...

2021. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom Te milyen beosztasban dolgozol de en a szabikat a maganeleti dolgaimat mindig a munkamhoz igazitom. De legnagyobb problemam az hogy csupan csak azert tettek at masik muszakba mert valaki alamtett egy hazugsaggal.
2021. jún. 16. 19:08
 8/14 Micimacko67 ***** válasza:

Nekem fix 7-15:30 közötti a munkaidöm elvileg.


Azt értem, hogy nem esett jól az athelyezés, de nézd a jó oldalát...megszabadultál két idióta kollégától!

Lehet, így még jobban is jársz...

2021. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de olyan mintha összebeszéltünk volna, mert velem is ez történt ma és én sem örülök ennek a helyzetnek, de egyelőre nem tudok mit csinálni.

Egy elég nagy cégnél dolgozom, lassan 5 hónapja.

A párommal vagyok egy műszakban, együtt is élünk

Na és ma félrehívott a műszaklvezető, hogy majd 2 hét múlva, át kell mennem a másik műszakba (területen maradok,) de hála istennek úgy néz ki, nem végleges, mert beszélt a terület vezetővel, hogy amint vesznek fel hozzánk újat, akkor őt át teszi abba a műszakba, ahová most engem, engem meg visszavesz.

Rossz lesz majd, főleg pihenés szempontjából és nagyon nem akartuk mi sem, de ez van, mindenki pénzből él, most mindenhol fejetlenség van, örülni kell van munkánk. :/

Tudom sz@r,de jobb felmondtak volna neked nem?

2021. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért kell, mert kevesen vannak, hogy be tudjanaj újra indulni a gyártással, de amúgy a csapat az jó, mert szeretem őket.

Nem lehet, hogy nálatok is ez a helyzet, hogy kevesen vannak, mert nálunk is a cégnél csomóan leszámoltak és bár jöttek újak, de más területre.

2021. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!